Orange Warsaw Festival 2020 odkrywa karty. Organizatorzy stołecznego wydarzenia inaugurującego co roku sezon letnich festiwali muzycznych z okazji mikołajek nie tylko ogłosili datę przyszłorocznej imprezy, ale także pierwsze zagraniczne gwiazdy. Kto i kiedy wystąpi na nadchodzącym OWF? Co z biletami? Sprawdź PONIŻEJ.

Orange Warsaw Festival 2020 - data i miejsce

Najbliższa edycja Orange Warsaw Festival odbędzie się w dniach 5-6 czerwca 2020 roku. Miejsce wydarzenia to kolejny już rok z rzędu teren Toru Wyścigów Konnych Służewiec w warszawskiej dzielnicy Ursynów.

Orange Warsaw Festival 2020 - artyści

Pierwszą headlinerkę Orange Warsaw Festival 2020 jest Camila Cabello. Amerykańska piosenkarka o kubańskich i meksykańskich korzeniach, która znana jest z hitów "Havana" i "Senorita", wystąpi w piątek, podczas pierwszego dnia festiwalu. Drugim piątkowym headlinerem jest amerykański raper Tyler, The Creator. 6 grudnia ogłoszono także, że OWF 2020 wystąpią: zespoły 5 Seconds of Summer (5 czerwca) i Brockhampton (6 czerwca) oraz raper Young Thug (5 czerwca).

Orange Warsaw Festival 2020 - bilety

Jednodniowe bilety (279 zł) i dwudniowe karnety (419 zł) z puli Early Bird można nabyć już na stronie www.alterart.pl. Jak co roku, klienci sieci Orange mogą kupić wejściówki na OWF ze zniżką -15%.

Posłuchaj najnowszego singla Camilii Cabello pt. "Should've Said It" z płyty "Romance" w całości już teraz poniżej:

SPRAWDŹ TEŻ: OPEN'ER 2020 - artyści. Sprawdź, kto wystąpi w Gdyni [LISTA GWIAZD]