Trwa wielka gala Orły 2017. Już za chwilę poznamy wszystkich laureatów Orłów 2017, czyli Polskich Nagród Filmowych. Kto otrzyma statuetkę? Wśród nominowanych do polskich Oscarów są filmy: „Wołyń”, „Ostatnia rodzina” czy „Jestem mordercą”. Najwięcej szans na statuetkę ma właśnie „Wołyń”, bo aż 14! Czy pobije sukces „La La Land” na tegorocznych Oscarach? I czy obędzie się... bez oscarowej wpadki z pomyleniem kopert? Dowiemy się już niebawem. A kto pojawił się na gali Orły 2017?

Na czerwonym dywanie pozują już Agata Kulesza, Joanna Kulig oraz Iza Kuna. Króluje elegancka czerń, na którą zdecydowała się między innymi Małgorzata Kożuchowska, która pozowała fotoreporterom w efektownej kreacji od Marlu. Na seksowną czerwoną suknię postawiła natomiast Magdalena Boczarska. Kreacja Boczarskiej to projekt Gosi Baczyńskiej.

Joanna Orleańska, jak większość gwiazd tego wieczoru, postawiła na piękną czarną kreację - wybrała tę od duetu Paprocki & Brzozowski. Seksowny dekolt i wycięcie na plecach sprawiły, że ciężko było oderwać od niej wzrok. Z tłumu z pewnością wyróżniała się także Weronika Rosati, która pozowała w długiej lawendowej sukni. Ubierając się na galę, Rosati inspirowała się swoją idolką Elizabeth Taylor. Na gali Orły 2017 Weronice towarzyszy narzeczony Robert Śmigielski.

Z OSTATNIEJ CHWILI

NAGRODY ORŁY 2017 otrzymali między innymi:

Aleksandra Konieczna - Najlepsza Aktorka

Andrzej Seweryn - Najlepszy Aktor

Wołyń - Najlepszy Film

STYLIZACJE GWIAZD NA GALI ORŁY 2017 - ZDJĘCIA