Jubileuszowa 20. gala rozdania Polskich Nagród FilmowychOrły 2018 to nie tylko ogłoszenie zwycięzców w poszczególnych kategoriach, ale także prawdziwa rewia mody wieczorowej. Nasze ulubione gwiazdy jak zwykle nie zawiodły i na czerwonym dywanie uroczystej ceremonii wręczenia Orłów 2018 zaprezentowały swoje wytworne kreacje. Aktorki w sukniach jak z gali rozdania Oscarów i eleganccy panowie w idealnie skrojonych garniturach - trzeba przyznać, że tym razem ścianka zaroiła się od stylowych gwiazd polskich filmów i seriali. Kto z nich wypadł najlepiej? Kto zaliczył modową wpadkę? Sprawdzamy!

ZOBACZ: ORŁY 2018 Nominacje! Kto wygra? Jeden film ma szansę na 11 statuetek!

Stylizacje gwiazd na gali Orły 2018

Orły 2018 zdecydowanie można uznać za galę, podczas której polskie gwiazdy wyjątkowo postarały się zwrócić na siebie uwagę fotoreporterów. Dominowała oczywiście klasyka - długie suknie i ciemne garnitury - ale nie zabrakło też bardziej odważnych stylizacji. Można do nich zaliczyć chociażby kreacje Marii Sadowskiej, Małgorzaty Kożuchowskiej i Mariety Żukowskiej. To właśnie one postanowiły pobawić się kolorem. Kto zadał szyku na czerwonym dywanie 20. gali rozdania Polskich Nagród Filmowych? Dużo zdjęć gwiazd z ceremonii Orły 2018 do sprawdzenia już teraz w naszej GALERII >>>

Orły 2018 transmisja live - gdzie oglądać?

Transmisja na żywo z gali finałowej Orły 2018 w TV dostępna w poniedziałek 26 marca o godz. 20:00 w otwartym paśmie Canal+. Oglądacie Orły 2018?