Transmisja na żywo na z najważniejszego wydarzenia w świecie kina, czyli Oscary 2018, odbędzie się w nocy z 4 na 5 marca 2018 i będzie odkodowana dla wszystkich abonentów nc+ oraz abonentów wybranych sieci kablowych. Jak co roku obejrzycie ją na CANAL+. Niedzielne studio oscarowe poprowadzą Katarzyna Borowiecka i Katarzyna Janowska.

Oscary 2018 - gdzie oglądać?

Tegoroczną, 90. ceremonię wręczenia Nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej będzie można ponownie obejrzeć w CANAL+.Transmisja rozpocznie się o godzinie 2:00 w nocy z 4 na 5 marca 2018, a poprzedzą ją rozmowy w studiu z ekspertami z branży filmowej. W poniedziałek, 5 marca, o 21:00 przedstawiona zostanie skrócona relacja z gali.

Oba wydarzenia będą dostępne w ramach pasma odkodowanego dla wszystkich abonentów platformy nc+ - także dla tych, którzy nie posiadają na co dzień CANAL+ w swoim pakiecie, oraz dla wszystkich abonentów wybranych sieci kablowych.

Oscary 2018 - kto poprowadzi galę?

90. galę wręczenia Oscarów poprowadzi Jimmy Kimmel. Gwiazdor „Jimmy Kimmel Live!” będzie pełnił rolę gospodarza najważniejszego filmowego wieczoru w Hollywood po raz drugi. W programie komika regularnie pojawiają się gwiazdy kina, a najpopularniejsze skecze w internecie gromadzą kilkadziesiąt milionów wyświetleń!

Oscary 2018 - relacja na żywo na Gala.pl

A jeżeli nie będziecie mogli obejrzeć transmisji z gali oscarowej na żywo na CANAL+, zostańcie tej nocy z nami! Na Gala.pl na bieżąco będziecie dowiadywać się, kto zdobył tej nocy Oscary w najważniejszych kategoriach;-)

Za którą produkcję najmocniej trzymacie kciuki? Listę nominowanych znajdziecie poniżej:

ZOBACZ: OSCARY 2018 Nominacje do nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej ogłoszone! Kto dostał najwięcej?