Oscary 2019 w TV i online - gdzie i o której oglądać? Gala rozdania nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej odbędzie się w tym roku już po raz 91. Podczas uroczystej ceremonii w Dolby Theatre w Los Angeles poznamy pełną listę zwycięzców statuetek w 24 kategoriach. Jeśli chcecie śledzić rozdanie Oscarów 2019 żywo, to mamy dla was dobrą wiadomość. Kolejny rok z rzędu galę rozdania Oscarów i relację z czerwonego dywanu pokaże stacja CANAL+ jako jedyna telewizja w Polsce. Ważna informacja - 24 i 25 lutego 2019 kanał będzie odkodowany dla wszystkich abonentów nc+ i w wybranych sieciach kablowych.

Oscary 2019 - transmisja w TV i relacja online

Gala wręczenia Oscarów 2019 rozpoczyna się w niedzielę o północy polskiego czasu od relacji z red carpet. Ceremonia rozdania statuetek startuje o godz. 2:00. Dodajmy, że dla tych, którzy nie chcą zarywać nocy istnieje alternatywa. Skrócona relacja z rozdania Oscarów 2019 pokazana zostanie w CANAL+ już w poniedziałek, 25 lutego, o godz. 21:00.

Relację online z ceremonii wręczenia Oscarów będziecie mogli śledzić na gala.pl. Na żywo będziemy wam przekazywać informacje prosto z Los Angeles, w tym zdjęcia gwiazd z czerwonego oraz wyniki w poszczególnych kategoriach. Czy koprodukowana przez Canal+ "Zimna wojna" Pawła Pawlikowskiego zdobędzie Oscara? Bądźcie z nami w nocy z niedzieli na poniedziałek i nie przegapcie najważniejszych oscarowych newsów.

SPRAWDŹ TEŻ: OSCARY 2019 Kreacje gwiazd na czerwonym dywanie [GALERIA]