W poniedziałek wieczorem w domu handlowym VitkAc w Warszawie już po raz siódmy wręczono statuetki MocArtów stacji RMF Classic. W ten sposób nagrodzono ludzi, filmy i wydarzenia, które z wielu względów okazały się najważniejszymi dla ubiegłego roku w kulturze, a szczególnie w muzyce klasycznej, którą najczęściej możemy usłyszeć na antenie radia RMF Classic. Kto tym razem sięgnął po wyróżnienia stacji? I kto przybył na to prestiżowe wydarzenie?

ZOBACZ: MICHAŁ ŻEBROWSKI "Pogodziłem się z tym, że nie znajdę bratniej duszy, ale pojawiła się Ola. Nie było mowy o strachu" 

Nagrodę specjalną i opiekę stacji otrzymał tym razem Jan P. Matuszyński, czyli nagrodzony także wieloma innymi statuetkami reżyser „Ostatniej Rodziny”. W trakcie gali doceniono także Maję Ostaszewską i Julię Pietruchę. Na galę przybyło jednak znacznie więcej gości niż tylko one. Kto jeszcze się na niej pokazał?

Na wydarzeniu nie mogło zabraknąć takich gwiazd jak wspomniana wcześniej Maja Ostaszewska, Ewa Drzyzga w czarnym garniturze, Michał Żebrowski z żoną Aleksandrą, Joanna Moro cała w czerwieni, Kasia Cerekwicka, która wraca na scenę muzyczną, Artur Żmijewski z żoną oraz prawdziwa dama polskiej sceny teatralnej i filmowej - Danuta Stenka, która jak zwykle zadała szyku w prostej, klasycznej i czarnej sukience.

POLECAMY TEŻ: ŻEBROWSKI, WOJEWÓDZKI, KACZORUK, PAZURA, DERESZOWSKA na premierze sztuki "Ożenek"

Czy jednak to ona wyglądała najlepiej? A może tym razem najlepszą stylizację wybrała dla siebie któraś z jej młodszych koleżanek?

Zobaczcie je wszystkie w naszej GALERII i oceńcie sami!