Nowa siedziba, a wraz z nią nowe wyzwania. Jakie? Przede wszystkim dbać o najwyższą jakość, nie spoczywać na laurach, podnosić poprzeczkę i wymagać więcej od siebie, pracować z najlepszymi. Założycielki z pasją opowiadały o technologii, produktach i usługach swojej kliniki. 

Teoria to nie wszystko. Zaproszeni goście,  na stoisku HYAMATRIX, mogli skorzystać z usługi profesjonalnego badania skóry. Nowoczesne urządzenie Smart Mirror analizuje 10 parametrów opisujących stan skóry, co daje  możliwość szybkiego i prawidłowego doboru procedur profesjonalnych w gabinecie, a później optymalnej kuracji domowej HYAMATRIX HomeCare.

Mówiąc o najlepszych, trudno nie wspomnieć o pozostałych partnerach kliniki. To m.in Yonelle, czyli luksusowa, polska marka kosmetyczna dla kobiet dojrzałych. Oferuje kosmetyki infuzyjne z technologią Nanodysków™, profesjonalne zabiegi kosmetyczne oraz luksusową pielęgnację ciała. Esdor — hiszpańskie kosmetyki oparte o Eminol® — ekstrakt polifenoli z czerwonego wina, w których stężenie gwarantuje ochronę komórek skóry przed wszystkimi formami wolnych rodników. pHformula — kwasy medyczne do resurfacingu, czyli głębokiej przebudowy, naprawy i odmłodzenia skóry.

Na spotkaniu nie mogło zabraknąć drinków. Partnerem spotkania był CiderInn - zrobiony ze smakiem światowej jakości polski cydr.  Marka premium, występuje w wielu wariantach smakowych. Wyprodukowany jest w 100% z owoców, bez zagęszczaczy i wody.  Co istotne, zwłaszcza dla kobiet, to najprawdopodobniej najmniej kaloryczny cydr na rynku.
Na zakończenie spotkania wszyscy goście otrzymali vouchery na zabieg infuzji tlenowej.

Więcej informacji na www.elitte.pl