Otylia Jędrzejczak spodziewa się pierwszego dziecka? Jej przedświąteczny wpis na Instagramie zdaje się właśnie to sugerować! Mistrzyni Olimpijska w pływaniu z okazji swoich urodzin podziękowała fanom za pluszowe maskotki, które od nich dostała i zdradziła, że już niedługo mogą się one jej przydać! Jak wyglądała ta notka nas „wallu” Otylii?

ZOBACZ: OTYLIA JĘDRZEJCZAK zakochana. Zobaczcie jej zdjęcia z ukochanym Pawłem

Oto, co z okazji urodzin Otylia Jędrzejczak napisała na swoim Instagramie:

Kochani kolejny roczek wskoczył ;))) Dziękuję wszystkim za życzenia, buziaki itd. Będę zdrowa i dalej konsekwentnie realizowała swoje marzenia ;) Dostałam od dzieci podczas zawodów piękne maskotki :) Dziękuje bo niedługo bardzo Nam się przydadzą .... :) #urodzinki #pięknezmiany #happy

Czy to oznacza, że Otylia, podobnie do Ani Lewandowskiej, też jest w ciąży, którą do tej pory ukrywała przed mediami?

POLECAMY: TYLKO U NAS! Otylia Jędrzejczak: Rzucona na głęboką wodę

Niedawno Motylia skończyła 33 lata. Swoją karierę sportową zakończyła już kilka lat temu więc wygląda na to, że była mistrzyni jest w idealnym momencie życia na to, aby postarać się o potomka. Jaki czas temu w wywiadzie dla tygodnika Twoje Imperium zdradziła też, że w jej życiu pojawił się pewien mężczyzna:

Powiedzmy, że mam kogoś, z kim mogę dzielić się problemami. I to jest najważniejsze. Potrafimy rozmawiać ze sobą, mimo że nie łączy nas praca. Ja teraz czerpię z życia pełnymi garściami i nie zastanawiam się, co będzie jutro. Życie jest na to zbyt piękne i krótkie…

Partner pływaczki ma na imię Paweł i jest bardzo przystojnym brunetem. Czyżby to właśnie on czekał wraz z Otylią na szczęśliwie rozwiązanie? Trzymamy za to mocno kciuki i już dziś gratulujemy parze radosnej nowiny! Tak na wszelki wypadek ;-)