Otylia Jędrzejczak znów jest w ciąży. Wybitna polska pływaczka podzieliła się tą radosną nowiną w niedzielę, 19 maja, na swoim profilu na Instagramie. Mistrzyni olimpijska z Aten opublikowała tam swoje zdjęcie z wyraźnie już zaokrąglonym brzuchem. 35-letnia sportsmenka opatrzyła fotografię wpisem, w którym zdradziła, jak bardzo cieszy się na przyjście na świat swojego drugiego dziecka.

Kochać to dawać z siebie jak najwięcej każdego dnia. Kochać własne dziecko to uczucie jakie poznałam dwa lata temu i każdego dnia doświadczam jeszcze bardziej :) Czasem zadaje sobie pytanie, czy można kochać bardziej albo inaczej - czy można tę miłość podzielić albo rozmnożyć? Każda kartka mojego życia nabiera barw, a już niedługo będę mogła się przekonać, jak to jest dawać siebie jeszcze jednej małej istotce - napisała Otylia.

Otylia Jędrzejczak w ciąży

Otylia Jędrzejczak na razie nie zdradziła, czy spodziewa się chłopca, czy dziewczynki. Przypomnijmy, że mistrzyni pływania stylem motylkowym, która zakończyła karierę sportową w 2014 roku, po raz pierwszy została matką dwa lata temu. Razem ze swoim mężem, Pawłem Przybyłą, mają córkę, Marcelinę.

Zobacz zdjęcie Otylii Jędrzejczak z ciążowym brzuchem w GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: Kasia Burzyńska jest w ciąży. Gwiazda zdradziła płeć i imię dziecka