Otylia Jędrzejczak to jedna z wielu znanych osób, które już niedługo będą miały okazję cieszyć się macierzyństwem. W polskich mediach wszyscy wyczekują aż na świecie pojawi się pierwsze dziecko Anny Lewandowskiej i Roberta Lewandowskiego, ale to nie jedyna para, która już niedługo zostanie rodzicami.

Na świecie już niedługo pojawi się dziecko Otylii Jędrzejczak. Odkąd media obiegła informacja o ciąży znanej pływaczki, gwiazda nie zdradzała zbyt wielu szczegółów dotyczących jej ciąży. Przez długi czas nie potwierdzała swojego błogosławionego stanu. To się jednak zmieniło. Na Instagramie byłej pływaczki od kilku miesięcy zaczęły pojawiać się jej zdjęcia z partnerem. 

ZOBACZ: OTYLIA JĘDRZEJCZAK zdradziła szczegóły swojej ciąży w DDTVN!

Do tej pory życie prywatne Otylii Jędrzejczak pozostawało z dala od mediów. Dzięki social mediom fani mają okazję podejrzeć, jak wygląda życie ich idolki. Partner pływaczki ma na imię Paweł i jest bardzo przystojnym brunetem. To właśnie z nim Otylia oczekuje na szczęśliwe rozwiązanie. 

ZOBACZ: OTYLIA JĘDRZEJCZAK zakochana. Zobaczcie jej zdjęcia z ukochanym Pawłem

Od kilku tygodni mamy okazję podejrzeć, jak oczekuje na poród i jakie ma plany na najbliższe miesiące. Ostatnio Otylia Jędrzejczak coraz chętniej zamieszcza zdjęcia ciążowego brzuszka. Patrząc na jej zdjęcia można się domyślić, że poród już niebawem!