Otylia Jędrzejczak przed kilkoma dniami urodziła swoje pierwsze dziecko. Znana pływaczka została mamą i już zdążyła opuścić krakowski szpital, w którym na świat przyszła jej upragniona córeczka. Odkąd media obiegła informacja o ciąży Otylii Jędrzejczak, sama Mistrzyni Olimpijska na ten temat nie zdradzała zbyt wielu szczegółów. Za to dzieliła się uroczymi zdjęciami z fanami. W tajemnicy przed mediami Otylia postanowiła utrzymać także sam poród. Jak dziś wiemy – udawało się jej to do ostatniej chwili. Dopiero wczoraj wieczorem media obiegła wiadomość, że Otylia Jędrzejczak na początku tygodnia została mamą. A dziś potwierdziła to sama Otylia! Co z tej okazji napisała na swoim Instagramie?

ZOBACZ: OTYLIA JĘDRZEJCZAK została mamą! Chłopiec czy dziewczynka? Już wiadomo!

Otylia Jędrzejczak zaledwie godzinę temu zamieściła na sowim Instagramie zdjęcie, którym oficjalnie potwierdziła, że została szczęśliwą mamą. Na uroczej fotce widzimy dwie małe stópki dziewczynki. Za to komentarz pod nimi jest dość zachowawczy. Jak brzmi?

„Już w trójkę :)) @pawel_square #family #happy #smile #happymom #happydady”

Na zdjęciu stópek córeczki Otyli widnieje zaś uroczy komentarz „(Nie)mała stópka Księżniczki.”

Tym samym media dostały w końcu potwierdzenie, że Otylia faktycznie powitała na świecie swoje pierwsze dziecko.

Przypomnijmy, Mistrzyni Świata w pływactwie wraz z dzieckiem i partnerem opuścili już krakowski szpital. W spokoju odpoczywają w domu. Otylia Jędrzejczak prawdopodobnie została mamą w czasie świąt wielkanocnych. Córka pary to pierwsze dziecko jej i jej partnera, koszykarza Pawła Przybyły.

Otylia już rok temu wspominała, że chciałaby zostać mamą. Jak na razie para nie ujawniła imienia dziecka. Fani już jakiś czas temu sugerowali, że Otylia urodzi córkę. Wszystko za sprawą zdjęcia dziecięcej kremowej kurteczki z różową podszewką.

POLECAMY: OTYLIA JĘDRZEJCZAK pokazuje ciążowy brzuszek. Jędrzejczak promienieje w ciąży! [ZDJĘCIA]

Dziś okazuje się, że fani mieli rację. Wciąż czekamy na informację, jakie imię para nada swojej córeczce. Macie dla nich jakieś sugestie?