Otylia Jędrzejczak urodziła! Znana pływaczka została mamą! Wreszcie gwiazda ma okazję cieszyć się macierzyństwem. Odkąd media obiegła informacja o ciąży Otylii Jędrzejczak, sama gwiazda nie zdradzała zbyt wielu szczegółów. Przez długi czas nie potwierdzała nawet swojego błogosławionego stanu. To się jednak zmieniło! Na Instagramie byłej pływaczki zaczęły pojawiać się najpierw jej zdjęcia z partnerem, a po paru miesiącach zdjęcia jej ciążowego brzuszka. 

To już pewne. Otylia Jędrzejczak urodziła! Szczęśliwa mistrzyni wraz z dzieckiem i partnerem opuścili już krakowski szpital. W spokoju odpoczywają w domu. Otylia Jędrzejczak została mamą! To pierwsze dziecko jej i jej partnera, koszykarza Pawła Przybyły

ZOBACZ: OTYLIA JĘDRZEJCZAK zakochana. Zobaczcie jej zdjęcia z ukochanym Pawłem

Otylia jeszcze rok temu wspominała, że chciałaby zostać mamą. Dziś spełniło się wielkie marzenie pływaczki. Otylia Jędrzejczak została mamą dziewczynki! Jak na razie para nie ujawniła imienia dziecka. Fani już jakiś czas temu sugerowali, że Otylia urodzi córkę. Wszystko za sprawą zdjęcia dziecięcej kremowej kurteczki z różową podszewką. Dziś okazuje się, że fani mieli rację - Otylia urodziła córkę.

Gratulujemy młodym rodzicom!