Otylia Jędrzejczak urodziła! 35-letnia mistrzyni olimpijska oraz wielokrotna mistrzyni świata, Europy i Polski właśnie przywitała na świecie swoje drugie dziecko. Pływaczka podzieliła się ze światem tą radosną nowiną za pośrednictwem Instagrama. W niedzielę 15 września po południu Jędrzejczak zamieściła na swoim profilu swoje zdjęcie z noworodkiem. We wpisie towarzyszącym fotografii sportsmenka podziękowała personalowi szpitala, w którym przyszło na świat jej drugie dziecko.

Za oknem niektóre drzewa zmieniają barwy i u Nas życie ponownie nabiera jeszcze bardziej wyraźnych kolorów. Właśnie tutaj chciałabym podziękować za cudowna opiekę i poród mojemu niezawodnymi składowi czyli dr. Marta i najlepszej położnej na świecie Pani Danusi oraz całemu sztabowi Szpitala na Siemiradzkiego. Szczęśliwa, ale niewypoczęta mama - napisała świeżo upieczona mama.

Otylia Jędrzejczak urodziła drugie dziecko

Otylia Jędrzejczak na razie nie zdradziła imienia ani nawet płci swojego drugiego dziecka. Przypomnijmy, że pływaczka po raz pierwszy została matką w 2017 roku, gdy na świat przyszła je córka Marcelina. Ojcem dziewczynki jest partner Otylii, nauczyciel wychowania fizycznego, Paweł Przybyła. O tym, że mistrzyni olimpijska z Aten jest w kolejnej ciąży dowiedzieliśmy się w maju, gdy Jędrzejczak zamieściła w sieci swoje zdjęcie z mocno zaokrąglonym brzuchem.

Każda kartka mojego życia nabiera barw, a już niedługo będę mogła się przekonać, jak to jest dawać siebie jeszcze jednej małej istotce  - pisała wtedy Otylia.

Zobacz pierwsze zdjęcie Otylii Jędrzejczak z drugim dzieckiem w GALERII >>