W 2014 roku Otylia Jędrzejczak ogłosiła, że kończy karierę sportową. Wszyscy zastanawiali się czym zajmie się reprezentantka Polski w pływaniu. Mimo, że zakończyła przygodę z pływaniem, jej życie wciąż toczy się dookoła basenu. Dlaczego?

Otylia Jędrzejczak udziela się charytatywnie, założyła fundację, która wspiera młodych sportowców, organizuje warsztaty, tworzy masę projektów, które pomagają młodzieży dokształcić się nie tylko w zakresie wydolności fizycznej, ale również psychicznej.

Pływaczka często wspominała w wywiadach, że jej początku były bardzo trudne. Potrzebowała wsparcia psychicznego, kogoś, kto pomógłby poradzić jej z sukcesami  i porażkami. Obecnie sama zaraża młodych sportowców pasją do pływania, ucząc ich jak walczyć o swoje marzenia.

Okazuje się, że w życiu Otylii Jędrzejczak zaszły spore zmiany. Była reprezentantka Polski w pływaniu odnalazła oparcie u boku tajemniczego mężczyzny. Od jakiegoś czasu na Instagramie pływaczki pojawiają się zdjęcia z ukochanym. Na razie Otylia nie zdradza, kim jest jej partner, ale udało nam się dowiedzieć, że ma na imię Paweł.

Sama mam w sobie coś z mężczyzny: lubię zdobywać. Jako partnerka oddaję się relacji całkowicie. Czasem bywam dominująca, ale potrafi się przyznać do błędu. Jestem opiekuńcza, ale lubię, kiedy ktoś opiekuje się mną – wyznała kiedyś w wywiadzie dla Gali.

Czy tajemniczemu ukochanemu udało się spełnić oczekiwania Otylii Jędrzejczak? Patrząc na zdjęcia nie mamy wątpliwości. Pływaczka promienieje! Zobaczcie w naszej galerii jej zdjęcia z ukochanym.

Przeczytaj także: TYLKO U NAS! Otylia Jędrzejczak: Rzucona na głęboką wodę