Otylia Jędrzejczak już dziś wieczorem zaprosi swoich fanów do swojego świata. Tym razem zarówno o swojej karierze, jak i życiu prywatnym opowie znacznie więcej niż do tej pory. Otylia pierwszego wywiadu udzieliła w wieku 12 lat i już wówczas zapowiedziała, że będzie Mistrzynią Olimpijską. Marzenia nastolatki spełniły się i to z nawiązką: dziś ma worek medali oraz  tytuły Mistrzyni Świata, Mistrzyni Olimpijskiej i trzykrotnej rekordzistki Świata. Kiedyś wszyscy nosili ją niemal na rękach i mówili „nasza Motylia”.  Jak jest jednak tego cena? Pływaczka opowie o tym dziś wieczorem Krzysztofowi Ibiszowi w programie „Demakijaż”.

ZOBACZ: KSIĄDZ JAN KACZKOWSKI dziś pierwsza rocznica jego śmierci. Kim był ksiądz Kaczkowski?

Motylia opowie ze szczegółami o życiu sportowca, sukcesie i byciu na świeczniku, ale także o największej osobistej tragedii – śmierci swojego brata.

Podczas nagarnia programu Krzysztof Ibisz zapytał Otylię, czy zamierza urodzić swoje dziecko w wodzie. Szczerą odpowiedź na to pytanie poznamy w programie "Demakijaż" w Polsat Cafe, już dziś o godz. 22:00.

POLECAMY TAKŻE: MAFFASHION przyznała, że cierpiała na depresję! Leczyła ją farmakologicznie!

Tymczasem zobaczcie, jak Otylia opowiada o tym, dlaczego jej związki się rozpadały. Wiedzieliście, jaki był tego prawdziwy powód?