Kilka tygodni temu media obiegła informacja, że Otylia Jędrzejczak jest w ciąży. Na początku pływaczka zamieściła na sowim Instagramie bardzo sugestywne zdjęcie, po czym potwierdziła, że faktycznie spodziewa się maluszka. Do tej pory utalentowana i wielokrotnie nagradzana sportsmanka nie zdradzała zbyt wielu szczeków dotyczących swojej ciąży. Teraz jednak zdecydowała się udzielić pierwszego wywiadu na ten temat w programie "Dzień dobry TVN". W porannym show Motylia opowiedziała m.in. o oczekiwaniu na swoje pierwsze dziecko i o tym, jakie ma plany na najbliższe kilka miesięcy. Niektóre z nich mogą Was nieźle zaskoczyć!

ZOBACZ: OTYLIA JĘDRZEJCZAK zakochana. Zobaczcie jej zdjęcia z ukochanym Pawłem

Otylia Jędrzejczak zdradziła w porannym wywiadzie dla "Dzień dobry TVN", że mimo ciąży nie zamierza zwalniać tempa i bardzo chce pozostać aktywną ciężarną. Gwiazda pływalni nie tylko nadal zamierza regularnie pływać, lecz także w swoich planach ma napisanie… doktoratu!

Na pewno będę brała urlop. W tym urlopie na pewno nie zaprzestanę różnych działań, bo mamy od września do grudnia Otylia Swim Tour (...). Natomiast na uczelni na pewno będę potrzebowała urlopu, który przeznaczę na doktorat.

Przyznacie, że to niezwykle ambitny plan?! A czy Otylia zdradziła płeć lub imię dziecka?

POLECAMY: OTYLIA JĘDRZEJCZAK jest w ciąży?!

Tego niestety Otylia nie chciała wyjawić, choć jak sama zaznaczyła, ona już zna odpowiedzi na ten pytania:

Ja znam przypadki, kiedy już się znało, a potem się okazywało, co innego. Dlatego ja wychodzę z założenia, że to będzie cudowna niespodzianka. Ja już je znam oczywiście.

Nieco chętnej Otylia opowiedziała za to o tym, jakie ma plany wychowawcze względm swojego pierworodnego dziecka. W jakim duchu będzie je chciała wychować?

Sport mnie tego nauczył, żeby umieć uszeregować rzeczy. Ja jestem świadoma tego, że te pierwsze miesiące będę musiała poświęcić dziecku. Jestem tego w 100% świadoma! Ja wychodzę z założenia, że im więcej się od dziecka ty nauczysz, a dziecko od ciebie, tym dłużej to przetrzymujesz na lata. Tego mnie nauczyli moi rodzice, z którymi mam cudowny kontakt.

Wygląda na to, że Otylia chce bardzo świadomie i dojrzali podejść do macierzyństwa.

Ciekawe tylko, czy w wychowaniu maleństwa aktywnie będzie uczestniczył jego tata i narzeczony pływaczki, były koszykarz Cracovii Kraków - Paweł Przybyła?