Otylia Jędrzejczak w połowie września po raz drugi została matką. Ponad tydzień później najbardziej utytułowana pływaczka w historii polskiego sportu postanowiła podzielić się ze światem informacjami o płci i imieniu swojej nowo narodzonej pociechy. Jak dowiadujemy się z wpisu "Motylii" na jej profilu na Instagramie, była sportsmenka i jej partner doczekali się syna. Jędrzejczak ujawniła, że chłopiec otrzymał na imię Grzegorz.

Otylia Jędrzejczak ujawnia płeć i imię dziecka

Otylia Jędrzejczak wyznała, że w trakcie ciąży była nieco zaniepokojona tym, jak na swojego małego brata zareaguje jej pierwsze dziecko, córka Marcelina (ur. 2017). Na szczęście szybko okazało się, że obawy były zupełnie niepotrzebne. 2,5-latka od razu zaczęła budować piękne relacje z braciszkiem.

Zastanawiałam się jak Marcelinka zareaguje na brata. Przyznam nawet, że trochę się obawiałam. Słyszałam o rożnej formie zazdrości gdy pojawia się rodzeństwo. Przygotowaliśmy się do przyjścia Grzesia na świat. Marcelinka była ciekawa i dużo mówiła, wiec moje obawy powoli znikały i gdy wróciłam do domu ze szpitala byłam dumna z jej zachowania i jestem dumna każdego dnia. Sporo osób polecało by młodsze rodzeństwo przyniosło prezent dla starszego i tak też się stało. Każdego dnia cudownie mnie zaskakuje tym jak jest zaangażowana jak na 2,5-latka. Nie wiem jak było u Was, ale obserwacja tej rosnącej miłości wywołuje radość!! - czytamy we wpisie Otylii.

Zdjęcia dzieci Otylii Jędrzejczak możecie obejrzeć w GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: Otylia Jędrzejczak urodziła drugie dziecko: "Szczęśliwa, ale niewypoczęta mama"