Firma przygotowała zestaw kapsułek z owoców, warzyw i owoców jagodowych. W kapsułkach znajdziemy skoncentrowany wyciąg z 30 warzyw, owoców i jagód. Zawierają one nie tylko wybrane witaminy, ale i cenne fitoskładniki. Owoce i warzywa zostały wyhodowane w gospodarstwach ekologicznych, zerwane dopiero w momencie pełnej dojrzałości, a następnie przetworzone poprzez suszenie- dzięki czemu zachowują wysoką zawartość składników odżywczych.

Badania naukowe nad kapsułkami dowodzą ich pozytywnego działania na układ immunologiczny, stres oksydacyjny, naczynia krwionośne oraz dobrą kondycję skóry. Skuteczność dowodzi ponad 30 publikacji. Oczywiście kapsułki nie zastąpią naturalnych warzyw i owoców, są uzupełnieniem naszej diety i pomocą w codziennym życiu, aby w prosty sposób uzupełnić prawidłowe ilości składników odżywczych.
Zawarte w kapsułkach witamina A i C i kwas foliowy przyczyniają się do prawidłowego funkcjonowania układu odpornościowego. Witamina A pomaga utrzymać skórę we właściwej kondycji. Witamina C wspiera produkcję kolagenu dla prawidłowego funkcjonowania zębów, dziąseł oraz naczyń krwionośnych. Witaminy C i E pomagają chronić komórki przed stresem oksydacyjnym. Produkt jest wegański, bezglutenowy i wolny od GMO. Dzieciom Juice Plus+ oferuje warzywa i owoce w formie pysznych żelków.

Kwasy Omega są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu. W codziennej diecie trudno jest dostarczyć je w odpowiednich ilościach i proporcjach. Juice Plus Omega Blend to unikalna mieszanka,  w minimalnym stopniu przetworzonych,  olejów roślinnych będących źródłem kwasów Omega 3, 5, 6, 7 i 9. Oleje nie pochodzą z ryb lecz z wodorostów, granatów, rokitnika, czarnej porzeczki, krokosza barwierskiego. W zaawansowanym technologicznie procesie zamykane są w wegańskiej kapsułce, wykonanej ze skrobi tapiokowej. Unikalna technologia pozwala napełniać i zamykać kapsułki bez użycia ciepła, co nie niszczy składników odżywczych, a oleje dłużej pozostają świeże. Omega Blend zawiera również kwasy DHA i EPA, których zalety zostały naukowo udowodnione. DHA i EPA wspierają prawidłowe funkcjonowanie serca. DHA wspiera prawidłowe funkcjonowanie oczu i mózgu.

Więcej informacji na juiceplus.com