Davina Windsor i jej mąż Gary Lewis rozwiedli się po 14 latach małżeństwa. Rzecznik prasowy Pałacu Buckingham potwierdził tę wiadomość dla magazynu HELLO!: „Lady Davina i Gary Lewis rozwiedli się w zeszłym roku”. Para poznała się podczas podróży na Bali w 2000 roku, a cztery lata później, stanęła przed ołtarzem w kaplicy w Kensington Palace. Ich ślub był skromną, niewielką ceremonią, a panna młoda miała na sobie suknię z koronkową górą i bukiet z niebieskich kwiatów. Davina Windsor i Gary Lewis wychowywali razem dwójkę dzieci - Sennę Kowhai (8) i Tane'a Mahuta (6). Przyczyny rozstania pary nie zostały podane do wiadomości publicznej, chociaż niektóre źródła twierdzą, że przyczyną mogły być różnice na tle klasowym. 

Rozwód w brytyjskiej rodzinie królewskiej

Davina Windsor jest córką pierwszego kuzyna królowej Elżbiety, księcia Gloucester, i zajmuje 30. miejsce w kolejce do tronu. Davina i Gary starali trzymać się na uboczu, mieszkali w Auckland i nieczęsto brali udział w oficjalnych wydarzeniach. W dzieciństwie Davina i jej siostra Rose często bawiły się wspólnie z księciem Williamem oraz księciem Harrym.

Przypomnijmy, że w styczniu media obiegła informacja, że rozwód planują również książę Karol i księżna Camilla. Podstawą plotek miał być fakt, że księżna Kornwalii od tygodni nie pojawia się na żadnych oficjalnych królewskich wydarzeniach. Zabrakło jej na świątecznym królewskim obiedzie w pałacu, czy na ślubie księżniczki Eugenii. Książę Karol i księżna Camilla mieli podpisać już papiery rozwodowe i w zasadzie nie widywać się od kilku miesięcy. Jak na razie pałac Buckingham nie odniósł się do tych plotek.

Zobacz zdjęcia Daviny i Gary'ego w naszej galerii --->