Paloma Faith ponownie została matką. Autorka hitu "Only Love Can Hurt Like This" w niedzielę wieczorem ogłosiła za pośrednictwem mediów społecznościowych, że jej drugie dziecko przyszło na świat za pomocą zaplanowanego zabiegu cesarskiego cięcia. Z wpisu dowiadujemy się, że kończąca w tym roku 40 lat wokalistka powitała na świecie swoją drugą córeczkę.

- Cóż, nie jestem już w ciąży! Wczoraj miałam zaplanowaną cesarkę. Bardzo cierpię i nie zmrużyłam oka ostatniej nocy, ale jest to warte ujrzenia i poznania tego nowego małego cherubina, którego mam przed sobą - napisała na swoim oficjalnym profilu na Instagramie.

Paloma Faith skarży się na silne dolegliwości po cesarskim cięciu

Paloma Faith nie posiada się z radości, ale jednocześnie zdecydowała się szczerze opowiedzieć o cieniach pierwszych chwil po porodzie.

Minęło około 30 godzin, a ja już jestem wyczerpana i obolała. Moje sutki płoną z powodu małej piranii, która chce mnie zabić co kilka godzin, ale oczywiście jestem zachwycona! To dziecko nie mogłoby być bardziej kochane ani chciane, choćby próbowało - zwierzyła się fanom.

Piosenkarka nie ukrywa też, że zmaga się obecnie z dylematem dotyczącym sposobu karmienia swojej nowo narodzonej córki.

- Ostatnim razem karmiłam wyłącznie piersią i myślę, że to było zbyt ciężkie. Nie wiem, czy tym razem chcę przez to przechodzić... ale tak, mimo wszystko próbuję. A moje sutki płoną. Straciłam litr krwi i cierpię tak bardzo, pomimo zażywania środków przeciwbólowych. Uroki! (macierzyństwa - przyp. red.) - dodała.

Zobacz pierwsze zdjęcie drugiego dziecka Palomy Faith oraz fotografie artystki z okresu ciąży w GALERII.