Pamela Anderson z dnia na dzień stała się symbolem. Ameryka pokochała piękną, kształtną blondynkę, która z wdziękiem prezentowała swoją figurę w całej okazałości. By zaistnieć, wystarczyło, że pojawiła się na jednym z meczów. Tam na wielkim stadionowym telebimie pokazano jej twarz. 21-latka została „powitana” aplauzem, a męska część publiczności zamiast patrzeć na mecz z utęsknieniem wypatrywała wśród kibiców właśnie jej twarzy.

Potencjał Pameli Anderson zauważył właściciel lokalnego browaru, który zaproponował jej rolę modelki. Zaledwie kilka dni później zdjęcia roznegliżowanej Pameli Anderson zdobył ściany pubów. Propozycja pozostania gwiazdą Playboya pojawiła się chwilę później. Pierwsza okładka Playboya Pameli Anderson ukazała się w październiku 1989 roku.

Pamela wykorzystała swoją szansę – przeprowadziła się do Los Angeles, rozjaśniła włosy i powiększyła piersi. Próbowała swoich sił w aktorstwie. Serial „Słoneczny patrol” przyniósł jej upragnioną popularność. Wcieliła się wówczas w ratowniczkę Casey. W międzyczasie realizowała się jako modelka. Jej sylwetkę można było podziwiać na okładkach takich magazynów jak „Playboy”, „GQ” czy „Stuff”.

Pamela Anderson życie prywatne

Niestety chęć wybicia się na tle innych gwiazd spowodowała, że Pamela Anderson z okładki na okładkę pozowała z… większym biustem. Gwiazda przyznała się do przynajmniej dwukrotnego poprawiania swojego biustu. Dzięki temu czuła się szczęśliwsza. Na koncie ma związek z Tommy’m Lee, Kid Rockiem oraz Rickiem Salomonem. Podobno spotykała się także z Usherem i Stevem Jonesem. Do prasy docierała masa informacji dotyczących kulisów jej związków – sekstaśmy, pozwy rozwodowe, rozstania i powroty.

Jej najbardziej burzliwym związkiem był ten z muzykiem Tommy’m Lee.  Para nagrała wspólnie sekstaśmę, którą wykorzystała w celu promocji własnej osoby. Mają razem dwóch synów – 21-letniego Brandona i 20-letniego Dylana. Para rozstawała się i wracała do siebie wielokrotnie. Anderson podobno dwukrotnie wnosiła pozew o rozwód. Tommy Lee spędził 4 miesiące w więzieniu  - dotkliwie pobił Pamelę. Tego nie mogła mu wybaczyć. Para w końcu po trzech latach związku rozwiodła się, ale okazało się, że problemy się nie skończyły. W marcu 2002 Anderson informuje, że zaraziła się od męża wirusem zapalenia wątroby typu C.  Prawdopodobnie do zakażenia doszło na skutek używania tych samych igieł do tatuażu. 

ZOBACZ: PAMELA ANDERSON Znowu się rozwodzi!

Gwiazda dziś obchodzi 50 urodziny. Wiek Pameli Anderson jakby zatrzymał się w czasie. Gwiazda świetnie prezentuje się na czerwonym dywanie. Anderson wciąż lubi eksponować swoje piersi, ale od jakiegoś czasu robi to bardziej dyskretnie. Stroni od tandety, która do niedawna była jej znakiem rozpoznawczym. Częściej stawia na minimalizm, co sprawia, że jej sylwetka przyciąga uwagę. 

Z okazji 50. urodzin Pameli Anderson w naszej galerii znajdziecie zdjęcia z początkowych lat jej kariery! Bardzo się zmieniła?