Pamela Anderson ponownie stanęła na ślubnym kobiercu. Małżonkiem aktorki, której popularność przyniósł serial "Słoneczny patrol", został starszy o 22 lata amerykański producent filmowy, Jon Peters. Para sakramentalne "tak" powiedziała sobie 20 stycznia podczas skromnej ceremonii ślubnej w Malibu. Informacje o ślubie 52-latki i 74-latka podało amerykańskie czasopismo "The Hollywood Reporter". 

Pamela Anderson po raz piąty wyszła za mąż

Historia Pameli Anderson i Jona Petersa to przykład na to, że stara miłość nie rdzewieje. Para poznała się pod koniec lat 80. na jednej z imprez Playboya kiedy to Pamela była na początku swojej kariery. Nie zważając na różnice wieku, aktorka związała się z producentem filmowym. Związek zakończył się po trzech latach, po tym jak Anderson odrzuciła oświadczyny ukochanego. Po 30 latach nie popełniła tego samego błędu. Pamela Anderson ma za sobą bardzo bogate życie uczuciowe. Aktorka czterokrotnie wychodziła za mąż. Jej pierwszym mężem był perkusista zespołu Mötley Crüe, Tommy Lee, z którym ma dwóch synów - Brandona Thomasa i Dylana Jaggera. Małżeństwo zakończyło się rozwodem w 1998 roku. Amerykańska gwiazda poślubiła także muzyka Kid Rocka i dwukrotnie zawodowego gracza w pokera, Ricka Salomona.

Kim jest Jon Peters?

Jon Peters urodził się 2 czerwca 1945 roku. Jest znanym amerykańskim producentem filmowym. To pod jego okiem powstały takie kultowe produkcje jak np. "Batman", "Rain Man" czy "Narodziny gwiazdy". Prywatnie jest ojcem trójki dzieci - dwóch córek i jednego syna. Tak jak Pamela Anderson czterokrotnie stawał na ślubnym kobiercu.