Pamela Anderson znana jest najbardziej z roli w kultowym "Słonecznym Patrol". Serial zagwarantował jej wierne grono fanów, popularność i... niepodważalny status seksbomby. Aktorka pojawiła się wielokrotnie na okładce jednego z najbardziej poczytnych magazynów dla mężczyzn - "Playboya"

Gwiazda dostarczała także powodów do plotek, sensacji i spekulacji ze względu na liczne perturbacje w życiu osobistym. Modelka znana jest m.in. z tego, że mimo czterech rozwodów lubi odnawiać kontakty z byłymi mężczyznami. Tak było choćby w przypadku producenta filmowego Ricka Salomona, którego poślubiła w 2007 r. i z którym rozwiodła się niecały rok później. Para wróciła do siebie w 2013 r., czego ukoronowaniem był ślub w 2014 r. Niestety, w tym samym roku gwiazda potwierdziła kolejny rozwód z wybrankiem. 

Ostatnio seksbomba pojawiła się na salonach w towarzystwie synów: 19-letniego Dylana i 18-letniego Brandona. Miało to miejsce na gali Fashion Los Angeles Awards. Zdjęcia synów gwiazdy ze związku z Tommym Lee obiegły wszystkie media - był to bowiem ich debiut na tego czerwonym dywanie. Dylan i Brandon są owocem płomiennego uczucia, jakie połączyło Anderson i jej partnera po zaledwie... 4 dniach znajomości. 

Przy okazji warto nadmienić, że w zeszłym roku obaj podpisali pierwsze kontrakty z profesjonalną agencją modelingową. Ciekawe, czy czeka ich kariera na miarę sławnej mamy... Trzymamy kciuki!

>> PRZECZYTAJ TAKŻE: PAMELA ANDERSON w zmysłowej sesji dla Harper's Baazar! [FOTO]