Gwiazdy w Cannes po raz kolejny wyglądały wspaniale! Stylizacje, jakie zaprezentowały na czerwonym dywanie, wyglądają jak z bajki. A dodatkowo Bella Hadid wyjątkowo (!) zaprezentowała się w pełni ubrana. Po ataku majtek, piersi i innych części bielizny bądź ciała, jakimi modelki zaświeciły w Cannes, miło popatrzeć na eleganckie kreacje. A w ciągu ostatnich dni na Festiwalu Filmowym w Cannes było ich naprawdę sporo! Do Cannes przyjechali kolejni znamienici goście - na przykład Rihanna, która właśnie w Cannes miała premierę swojej autorskiej linii biżuterii dla luksusowej marki Chopard. Na czerwonym dywanie podczas premiery filmu "Okja" Rihanna miała na sobie wspaniałą białą suknię Diora. Wyglądała w niej po prostu nieziemsko! Fantastycznie zaprezentowała się też modelka Kendall Jenner, która na czerwonym dywanie w Cannes wystąpiła w przepięknej kreacji marki Giambattista Valli. Krótka sukienka-bombka z długim trenem robiła wrażenie! Ale najbardziej spektakularnie prezentowała się
Aishwarya Rai - aktorka, gwiazda Bollywood oraz ambasadorka L'Oreal Paris. Na premierze filmu "120 beats per minute" Rai zjawiła się w widowiskowej czerwonej kreacji, ale dzień wcześniej miała na sobie absolutnie powalającą błękitną kreację projektu Michaela Cinco. Zagraniczne media słusznie zauważyły, że boska suknia Rai wyglądała niczym pamiętna kreacja z "Kopciuszka" Disneya. Naprawdę była wyjątkowa! Niezapomnianymi kreacjami w Cannes pochwaliły się też aktorki Lily Collins, Jessica Chastain czy modelka Isabeli Fontana. Ale najważniejszym "wydarzeniem" ostatnich dni w Cannes jest... zjawienie się na czerwonym dywanie Pameli Anderson! Czyżby był to pierwszy raz Pameli w Cannes? Ciekawe, czy zobaczymy ją jeszcze na kilku festiwalowych premierach. Będziemy czekać!

Nowe zdjęcia z Festiwalu Filmowego w Cannes obejrzycie w NASZEJ GALERII>>

Widzieliście już Maffashion w Cannes? Polska blogerka spędziła na południu Francji jeden dzień i pojawiła się na jednej z galowych premier. W Cannes od początku festiwalu jest Grażyna Torbicka, a wkrótce dojadą Jessica Mercedes Kirschner oraz Doda. Z kolei dziś wieczorem na premierze w Cannes zjawiła się supermodelka Anja Rubik. Czekamy na kolejne polskie gwiazdy w Cannes!

 

Aishwarya Rai Bachchan is a real-life Cinderella on the #Cannes Red Carpet

Post udostępniony przez FASHION PASSION (@zaralovers_) 20 Maj, 2017 o 11:18 PDT