Pamela Anderson rozstała się z partnerem. Aktorka znana głownie z roli Casey Jean "C.J." Parker w popularnym serialu "Słoneczny patrol" i o 18 lat młodszy od niej Adil Rami, byli w związku przez prawie 2 lata. Para zaczęła się spotykać latem 2017 roku, a dla sportowca gwiazda zdecydowała się przeprowadzić z Malibu do Marsylii. Oboje publikowali zdjęcia w mediach społecznościowych, na których wyglądali na bardzo szczęśliwych. Jednak, wczoraj Pamela Anderson ogłosiła w mediach społecznościowych, że rozstała się z byłym reprezentantem Francji w piłce nożnej. Jak się okazało, jej partner prowadził podwójne życie...

Pamela Anderson rozstała się z partnerem 

Pamela Anderson opublikowała na swoim profilu na Instagramie czarno-białe zdjęcie z byłym partnerem. W opisie poinformowała fanów o tym, że mężczyzna ją zdradzał i jednocześnie spotykał się z inną kobietą. W poście oznaczyła również organizację pomagającą ofiarom przemocy domowej:

Trudno to zaakceptować. Ostatnie (ponad dwa) lata mojego życia były wielkim kłamstwem. Zostałam oszukana. Sprawił, że uwierzyłam, że byliśmy "ogromnie zakochani". Jestem zdruzgotana po tym, czego dowiedziałam się w ostatnich kilku dniach. Prowadził podwójne życie. Zwykł żartować z innych graczy, którzy mieli dziewczyny mieszkające blisko ich żon. Nazywał ich potworami. Ale on jest gorszy. Okłamał wszystkich. Jak można kontrolować serca i umysły dwóch kobiet w tak potworny sposób. Jestem pewna, że były inne. On jest potworem.

Gwiazda dodała, że skontaktowała się z byłą partnerką piłkarza, która również miała być przez niego zdradzana:

Zanim go poznałam, nie byłam zazdrosną osobą. [...] Spędzaliśmy ze sobą każdy dzień, chyba że byłam w pracy. To on kazał mi wysyłać lokalizację miejsca, w którym akurat byłam, a ja myślałam że to normalne. Zaakceptowałam to. [...] Rozmawiałam z jego byłą partnerką i matką jego synów. Ją też okłamywał i kiedy się o tym dowiedziała, była w szoku. Ale to koniec - on więcej nas nie skrzywdzi.

Adil Rami odpowiedział na wpis Pameli Anderson. Na swoim profilu na Instagramie napisał o tym, że nie powinno się upubliczniać życia prywatnego i zaprzeczył, jakoby prowadził podwójne życie. Piłkarz tłumaczył, że chciał jedynie zachować relację ze swoimi dziećmi i ich matką. Dodał też, że jego miłość do 51-latki była szczera. 

Zdjęcia Pameli Anderson i Adila Ramiego obejrzycie w naszej galerii --->