Pamela Anderson dość nieoczekiwanie została gwiazdą kampanii reklamowej Vivienne Westwood na wiosnę i lato 2017. Markę te tworzą obecnie sama Vivienne Westwood oraz jej mąż Adreas Kronthaler, który jakiś czas temu przejął dowodzenie w domu mody jego znacznie starszej partnerki. Teraz ten modowy duet zaprosił do współpracy Pamelę Anderson, która do tej pory raczej nie kojarzyła się z nietypową i kontrowersyjną stylistką ich domu mody. Ten wybór nie był jednak przypadkowy.

ZOBACZ: PAMELA ANDERSON Pochwaliła się przystojnymi synami

Pamela Anderson, która sławę zdobyła jako ostra "Żyleta" w filmie pod tym samym tytułem, długo kojarzona była raczej jako miłośniczka sylikonowych piersi i ratowniczka z serialu "Słoneczny Patrol". Przez lata wywoływała skandale obyczajowe i modowe, pojawiając się na kolejnych imprezach z mocno roznegliżowanym dekoltem. Z wiekiem Pamela zaczęła jednak zmieniać wizerunek, wystąpiła w „Tańcu z Gwiazdami” i rozpoczęła szereg kampanii pro-ekologicznych.

 

Obecnie aktorka aktywnie współdziała z organizacją Sea Shepherd Conservation Society, która ma na celu ochronę zróżnicowanego życia w oceanach m.in. poprzez oczyszczanie wód ze śmieci. Na spotkaniach miłośników życia morskiego chętnie pokazują się najbardziej wpływowi ludzie świata. Na początku 2016 roku na specjalny obiad przyszła sama Vivienne Westwood, z którą Pamela od razu się zaprzyjaźniła. Panie postanowiły wziąć się do pracy razem. Na początek ustaliły wspólną sesję zdjęciową dla marki projektantki. Teraz możemy oglądać pierwsze efekty tej współpracy.  

Kolekcję, którą prezentuje Pamela w kampanii na wiosnę i lato 2017 zaprojektował dla domu mody Vivienne jej młodszy o ponad 20 lat mąż Andreas Kronthaler. Autorem zdjęć jest słynny fotografik Jurgen Teller. Fotografie, na których możemy podziwiać nie tylko Pamelę, lecz także twórców kolekcji, są niezwykle surowe i intrygują dzięki na nowo odkrytemu turpizmowi.

CZYTAJ TEŻ: MICHAŁ SZPAK w Wenecji podczas sesji dla Nails Company! [ZDJĘCIA]

Kampania, która powstała w Grecji, inspirowana byłą kulturą i klimatem śródziemnomorskim. To właśnie w Grecji mieszka obecnie Jurgen Teller, który uznał, że figura słynnej swego czasu celebrytki będzie świetnym kontrastem dla surowej przyrody tamtejszych wysp. Miał rację?

Jak podoba Wam się Pamela Anderson w takiej odsłonie? Pasuje do jej dotychczasowego wizerunku? Zobacz wszystkie zdjęcia w naszej GALERII ;-)