Pamela Anderson ponownie stanęła na ślubnym kobiercu. Małżonkiem aktorki, której popularność przyniósł serial "Słoneczny patrol", został młodszy od niej o kilkanaście lat prywatny ochroniarz, Dan Hayhurst. Para sakramentalne "tak" powiedziała sobie w wigilię Bożego Narodzenia w domu Anderson w Vancouver. Towarzyszyli im jedynie lokalny pastor i jeden świadek, na ceremonii nie było rodziny ani przyjaciół. Informacje o szóstym sekretnym ślubie 53-latki podał "Daily Mail".

Pamela Anderson wzięła szósty ślub. Kim jest jej mąż, Dan Hayhurst?

Plotki o romansie Pameli Anderson i jej pracownika obiegły media we wrześniu 2020 roku. Znajomy pary miał powiedzieć tabloidom, że aktorka zakochała się w swoim ochroniarzu, który pracował dla niej od dwóch lat. Wyjątkowo zbliżyła ich do siebie pandemia koronawirusa.

- To facet po czterdziestce. Prawdziwy mężczyzna, w końcu. Wie, jak się z nią obchodzić. Pamela w jego towarzystwie czuje się w pełni komfortowo i nie chce opuszczać go na krok. Nie jest związany ze światem Hollywood, co jej bardzo odpowiada - mówiło wtedy źródło.

Pamela Anderson ma za sobą bardzo bogate życie uczuciowe. Aktorka w przeszłości pięciokrotnie wychodziła za mąż. Jej pierwszym mężem był perkusista zespołu Mötley Crüe, Tommy Lee, z którym ma dwóch synów - Brandona Thomasa i Dylana Jaggera. Małżeństwo zakończyło się rozwodem w 1998 roku. Amerykańska gwiazda poślubiła także muzyka Kid Rocka i dwukrotnie zawodowego gracza w pokera, Ricka Salomona. Piąty ślub wzięła na początku 2020 roku, a jej mężem został wtedy producent filmowy Jon Peters. Ich małżeństwo przetrwało jednak zaledwie... dwa tygodnie.