Producenci popularnego programu TTV "Gogglebox. Przed telewizorem" we wzruszających słowach pożegnali panią Basię w 1. odcinku nowego sezonu formatu. Do jej śmieci i pogrzebu odnieśli się już na samym otwarciu odcinka. To właśnie wtedy lektor we wzruszających słowach podniósł się do wypadku samochodowego, w którym zginęła pani Basia Romaniuk:

„Ale życie to nie tylko radości. Na początku lutego tragicznie zmarła Basia Romaniuk. Była z nami od samego początku, przez ponad 3 lata. I od razu została ulubienicą widzów. W naszej pamięci pozostanie jako serdeczna, pełna energii i zawsze uśmiechnięta pani Basia.”

Zgadujemy, że widzom programu "Gogglebox. Przed telewizorem” zakręciła się łezka  w oku. W końcu chyba nikt nie ma dziś wątpliwości, że pani Basia Romaniuk była jedną z jego najpopularniejszych bohaterek.

ZOBACZ: GOGGLEBOX. PRZED TELEWIZOREM Pani Basia nie żyje. Bohaterka programu TTV zginęła w tragicznym wypadku

"Gogglebox. Przed telewizorem" to jedna z najpopularniejszych produkcji telewizji TTV. Pogram, w którym zwykli ludzie komentują wybrane programy telewizyjne z ubiegłego tygodnia emitowany jest od 2014 roku. Do tej pory wyprodukowano 7 serii show. Barbara Romaniuk występowała w każdej z nich w towarzystwie Reginy Krasnowskiej i Józefa Ponceleusza.

Będziecie za nią tęsknić?