Nie żyje pani Basia, uczestniczka programu "Gogglebox. Przed telewizorem". Gwiazda stacji TTV zmarła w poniedziałek, 12 lutego 2018. O śmierci kobiety fani programu dowiedzieli się  z oficjalnego profilu show na Facebooku. Barbara Romaniuk zginęła w tragicznym wypadku. W poniedziałek po południu potrącił ją samochód dostawczy. Do zdarzenia doszło w Warszawie na ul. Wileńskiej przy skrzyżowaniu z ul. Targową. Uczestniczka programu "Gogglebox. Przed telewizorem" przechodziła akurat przez pasy, kiedy potrąciło ją rozpędzone auto. W jakim stanie był prowadzący je kierowca? Całe zdarzenie opisał dziś portal tvnwarszawa.pl:

„Kobieta była na przejściu dla pieszych, została potrącona przez dostawczego volkswagena. Samochód potem jeszcze odbił i uderzył w czarne słupki przy trawniku. Na miejsce przyjechały dwie karetki pogotowia. - Kobiety nie udało się uratować. Lekarz stwierdził zgon.” -  relacjonował Tomasz Zieliński dla portalu tvnwarszawa.pl.

CZYTAJ: GOGGLEBOX. PRZED TELEWIZOREM Pani Basia nie żyje. Bohaterka programu TTV zginęła w tragicznym wypadku

Informacje reportera potwierdziła stołeczna policja:

„Zgłoszenie dostaliśmy o 15.29. Reanimacja nie przyniosła skutku, kobieta zmarła. Na razie nie znamy jej wieku.” - podała Małgorzata Wersocka z Komendy Stołecznej Policji.

Jak podał portal, panią Basię Romaniuk zabił 32-letni kierowca. Policji udało się ustalić, że mężczyzna był trzeźwy. Póki co nie podano do publicznej wiadomości, co było bezpośrednią przyczyną wypadku, w którym ofiarą śmiertelną została pani Basia.

"Gogglebox. Przed telewizorem" – na czym polega program

"Gogglebox. Przed telewizorem" to jedna z najpopularniejszych produkcji telewizji TTV. Pogram, w którym zwykli ludzie komentują wybrane programy telewizyjne z ubiegłego tygodnia, emitowany jest od 2014 roku. Do tej pory wyprodukowano aż 7 serii show!

Barbara Romaniuk występowała w każdej z nich w towarzystwie Reginy Krasnowskiej i Józefa Ponceleusza. Stacja TTV nie podała póki co dnia pochówku pani Basi.