Pokaz najnowszej kolekcji Paprocki & Brzozowski na sezon wiosna/lato 2017 właśnie trwa. Powoli gromadzą się pierwsi goście. Czym tym razem zaskoczy nas słynny duet? My już nie możemy się doczekać. Naszą galerię będziemy aktualizować na bieżąco. Bądźcie razem z nami! 

Pokaz Paprocki & Brzozowski: kto się pojawił?

Duet Paprocki & Brzozowski zdradził na swoim Instagramie, że za reżyserię pokazu odpowiada Katarzyna Sokołowska. Ten wieczór z pewnością należy do panów! Jak na razie na widowni zasiedli: Mateusz Hładki, Leszek Stanek oraz Robert Kupisz.

Właśnie pojawiły się także Paulina Drażba oraz Katarzyna Wołejnio. Przybyły już jedne z najbardziej stylowych kobiet w Polsce, czyli Jessica Mercedes Kirschner, która tego wieczoru postawiła na modne w tym sezonie tzw. fishnet tights (kabaretki) oraz Joanna Horodyńska w czerwonej stylizacji od Niny Ricci. Na kreację w kolorze czerwonym tego wieczoru zdecydowała się także Omenaa Mensah. Prezeterka ma na sobie krwistoczerwony garnitur do którego dobrała pudrowe szpilki, które tonują całą stylizację.

Na czerwonym dywanie pozuje właśnie Katarzyna Glinka. Aktorka wygląda wyjątkowo seksownie w czarnej kreacji. Na pokaz marki Paprocki & Brzozowski przybyła także Maffashion i jak przystało na blogerkę modową - jej stylizacja świetnie prezentuje się na czerwonym dywanie (widzieliście już nasz nowy wywiad wideo z Maffashion?) Z nieśmiałym uśmiechem na twarzy na ściance pozuje też Stefano Terrazzino.

Joanna Krupa jak zwykle postawiła na odważną kreację, która więcej odkrywa niż zasłania. Na jej stylizację składa się seksowna czarna prześwitująca koronka od szyi aż po łydki. Karolina Szostak wygląda obłędnie w białej kreacji, która perfekcyjnie podkreśla jej figurę. Do białej sukienki dobrała pomarańczowe szpilki, które dodają całej stylizacji charakteru. 

Do zdjęć pozują właśnie Renata KaczorukAleksandra Szwed i Emma Kiworkowa. Schodzą się kolejne gwiazdy!

ZOBACZCIE GOŚCI POKAZU PAPROCKI & BRZOZOWSKI W NASZEJ GALERII