Jeden z najlepszych polskich duetów modowych, Paprocki & Brzozowski, zaprezentował swoją ostatnią kolekcję już na początku lutego. Wtedy to Marcin Paprocki i Mariusz Brzozowski pokazali kolekcję „Julia is not dead”, inspirowaną słynnym na całym świecie dramatem Williama Shakespeare’a. Już wtedy projektanci udowodnili po raz kolejny, że ogromne znaczenie mają w przypadku ich twórczości skrupulatnie przemyślane detale – aplikacje 3D, łańcuchy, punkowe żyletki, rockowe frędzle, plisowane kryzy i koronkowe wykończenia. Elementy punka i wieczorowego glamouru łączyły się w tej kolekcji w istną mieszankę wybuchową. Teraz tej modowej feerii możemy się przyjrzeć przy okazji kampanii wizerunkowej stworzonej na potrzeby promocji tejże kolekcji. Co w niej znajdziemy?

ZOBACZ: POKAZ PAPROCKI & BRZOZOWSKI 15 najciekawszych stylizacji z wybiegu [ZDJĘCIA]

W kampanii Paprocki & Brzozowski wiosna-lato 2017 wystąpiła Klaudia Łuczak, modelka Avant Models. Klaudię sfotografował Mateusz Stankiewicz, a wystylizowała ją jedna z najlepszych polskich stylistek, zaprzyjaźniona z duetem od lat Agnieszka Ścibior.

Kolekcja "Julia is not dead" w sesji wizerunkowej wygląda co najmniej tak samo zmysłowo i romantycznie jak na wybiegu podczas lutowego pokazu.

Oprócz grunge'owych ramonesek z dżetami, w kampanii zostały wyeksponowane także zwiewne sukienki i transparentne tuniki z falbanami, z których duet słynie już od lat.

POLECAMY TEŻ: PAPROCKI & BRZOZOWSKI Zobacz, kto się pojawił na pokazie [NA ŻYWO]

Jak Wam się podobają czarno-białe zdjęcia autorstwa Mateusza Stankiewicza? Czy ta stylistka pasuje do romantycznej i kobiecej twórczości duetu Paprocki & Brzozowski, za którą kochają ich setki gwiazd i tysiące klientek?

Kampania wizerunkowa kolekcji "Julia is not dead":

foto: Mateusz Stankiewicz/ AFFHOTO

stylizacja: Agnieszka Ścibior

modelka: Klaudia/ Avant Models

makijaż: Patrycja Dobrzeniecka

fryzury: Kacper Rączkowski