Program "Love Island" będzie miał mocną konkurencję. Stacja TVN 7 zrealizuje na egzotycznej wyspie Bali polską wersję kultowego reality show o nazwie "Paradise Hotel". Grupa uczestników zamieszka w luksusowym hotelu na indonezyjskiej wyspie. Główna nagroda dla zwycięzców to maksymalnie aż 100 tys. zł. Casting już ruszył. Chętni do wzięcia udziału w pierwszym sezonie nowego show Siódemki mogą wysyłać swoje zgłoszenia za pomocą formularza dostępnego na stronie internetowej www.tvn.pl/casting. Podstawowy wymóg to bycie singlem. O co dokładnie chodzi w show? Kiedy premiera? Sprawdź PONIŻEJ.

Program "Paradise Hotel" - na czym polega?

Uczestnicy "Paradise Hotel" muszą wykazać się umiejętnością uwodzenia, wymyślania intryg i zawierania sojuszów. Zasady są stosunkowo proste. Flirt i wyrafinowaną grę trzeba prowadzić tak, żeby każdy tydzień do samego finału kończyć z partnerem u swego boku. Ile z maksymalnej puli uda się wygrać finalistom? Czy pieniądze trafią do obojga czy tylko do jednego z nich? Co ciekawe, tego widzowie i sami uczestnicy dowiadują się dopiero w ostatnim odcinku, kiedy przyjdzie im sprawdzić lojalność swojego partnera.

Polska edycja "Paradise Hotel" - kiedy premiera?

Jak informuje szefowa TVN 7, Kasia Mazurkiewicz, zdjęcia do polskiej wersji programu "Paradise Hotel" ruszają już na początku 2020 roku. Emisja pierwszych odcinków show na antenie Siódemki zaplanowana jest na wiosnę.

SPRAWDŹ TEŻ: Sylwester TVN 2019 - wiemy, kto wystąpi w Warszawie! [TYLKO U NAS]