Moda Haute Couture to wyjątkowo efektowne, ręcznie wyszywane, zawsze bajecznie piękne oraz niesamowicie drogie kreacje. Ze względu na wysoki koszt produkcji na linię Haute Couture decydują się tylko największe i najbogatsze domy mody. Jest wśród nich marka Versace, kierowana przez kontrowersyjną Donatellę Versace. Choć projektantka słynie bardziej z nieudanych operacji plastycznych niż dobrego gustu, to jednak udało jej się ocalić rodzinną firmę przed bankructwem. Jak opowiadała supermodelka Zuzanna Bijoch w naszym programie "Gala Studio", Donatella uwielbia swoje modelki, jest dla nich jak matka, dba o nie jak o swoje córki, a na wybiegu zawsze chce z nich wydobyć piękno i seksapil:

Tym razem na wybiegu u Donatelli Versace wystąpiła Polka Kasia Struss, a także Joan Smalls, Bella Hadid, Anna Evers oraz przepiękna Irina Shayk, była narzeczona portugalskiego piłkarza Cristiano Ronaldo. Obecnie Irina jest związana z hollywoodzkim aktorem Bradleyem Cooperem. Cooper przyjechał do Paryża prosto z LA, by oglądać swoją dziewczynę na wybiegu u Atelier Versace.

Kto jeszcze gości na Paris Fashion Week? Kate Moss, Jennifer Garner, włoska blogerka Chiara Ferragni, a także Amber Valletta, Natalia Vodianova czy Naomi Campbell. Zdjęcia gwiazd obejrzycie w naszej GALERII>>