39-letnia Paris Hilton wyznała w najnowszym wywiadzie, że chce zostać mamą. Dziedziczka hotelarskiej fortuny rozpoczęła proces zapłodnienia in vitro, który jest dla niej jedyną szansą na zajście w ciążę i urodzenie bliźniaków, które będą dwóch płci. Dzięki temu, że zdecydowaliśmy się na in vitro, mogłam wybrać czy wolę jedno dziecko czy bliźnięta: chłopca i dziewczynkę - wyznała Paris w programie "The Trend Reporter".

Paris Hilton chce zostać mamą bliźniaków dzięki metodzie in vitro

Paris Hilton już jakiś czas temu zdradziła, że ​​w przyszłości chciałaby dać swojej córce na imię London. Wszystko wskazuje na to, że już niedługo jej marzenie się spełni. Milionerka wyznała, że zakończyła już proces pozyskiwania jajeczek. Powtarzano go kilkukrotnie i był on dla niej dość trudny. Na szczęście Paris mogła liczyć na wsparcie partnera, Cartera Reuma.

- Jestem naprawdę podekscytowana tym, że mogę przejść do następnego etapu i wreszcie po prostu żyć prawdziwym życiem. Naprawdę wierzę, że rodzina i posiadanie dzieci to sens życia. Do tej pory tego nie doświadczyłam, ponieważ nie czułam aby ktokolwiek zasługiwał na moja miłość, a teraz w końcu znalazłam odpowiednią osobę.

Paris Hilton i Carter Reum znają się od ponad 10 lat, ale zaczęli być razem dopiero w 2019 roku. Miliarderka przyznaje, że nie ma wątpliwości iż przedsiębiorca jest miłością jej życia.