Paris Hilton zaręczyła się! Po prawie dwóch latach związku, Chris Zylka oświadczył się celebrytce w śnieżnym Aspen. 36-letnia gwiazda potwierdziła tę ekscytującą informację we wtorek, 2 stycznia 2018 na swoich oficjalnych profilach w mediach społecznościowych. Paris opublikowała na Instagramie nie tylko serię zdjęć, ale także nagranie, na którym widać, jak posiadający polskie korzenie aktor w śnieżnej scenerii klęka przed dziedziczką hotelowej fortuny z wartym 2 miliony dolarów pierścionkiem zaręczynowym.

ZOBACZ: BOTOKS Powstał SERIAL na podstawie filmu Patryka Vegi! Gdzie oglądać?

Paris Hilton i Chris Zylka zaręczyli się

Gigantyczny pierścionek z diamentem, który zdobi teraz dłoń Paris Hilton został zaprojektowany w zaledwie dwa dni. Jubiler Michael Greene zdradził magazynowi "People", że Chris Zylka zrobił to w kompletnej tajemnicy przed swoją ukochaną. Tak ekspresowe wykonanie było jednak  wyzwaniem - normalnie ten proces trwa bowiem kilka tygodni. Skąd ten pośpiech? To wszystko dlatego, że partner Paris Hilton bardzo chciał, aby pierścionek był gotowy przed ich wyjazdem na narty do Kolorado, gdzie zdecydował oświadczyć się swojej ukochanej. Jak widać, niespodzianka udała się idealnie!

Chris Zylka - kim jest narzeczony Paris Hilton?

Chris Zylka przyszedł na świat w 1985 roku jako Christopher Michael Settlemire. Aktor i model obecnie posługuje się panieńskim nazwiskiem swojej matki - w połowie Polką, w połowie Czeszką. Na swoim koncie ma role w takich filmach, jak "Niesamowity Spider-Man", "Królowa balu", Pirania 3DD" i "Tajemny krąg".

Zdjęcia z zaręczyn Paris Hilton i Chrisa Zylki możecie obejrzeć w naszej GALERII.