Utarło się, że długotrwałe związki w show-biznesie to rzadkość. Trudno jednak się temu dziwić. W mediach co rusz słychać przecież o rozstaniach i kolejnych romansach osób z pierwszych stron gazet. Nie jest też tajemnicą, że niektórzy artyści, celebryci oraz znane osobowości ze świata mediów, sportu i polityki rzeczywiście zmieniają partnerów jak rękawiczki. Warto jednak zauważyć, że w show-biznesie nie brakuje też jednak par, które są ze sobą już kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt lat. Można tu chociażby wymienić Cezarego i Katarzynę Żaków, którzy są małżeństwem już od 35 lat. Dwa lata temu w wywiadzie dla "Gali" zdradzili, że ich przepis na tak udany i trwały związek to posiadanie podobnych przemyśleń i wyciąganie wniosków z kryzysowych sytuacji.

W każdym związku, także w naszym, zdarzały się burze, nawet takie z piorunami. Wiedzieliśmy jednak, że nie wolno odpuszczać. Robiliśmy wszystko, by tę miłość utrzymać - wyznała wtedy aktorka.

Dowodem na to, że praca w mediach nie przeszkadza w tworzeniu trwałej relacji jest też na pewno związek Doroty Wellman i jej męża, Krzysztofa Wellmana. Ich staż małżeński również wynosi już ponad 30 lat.

Znane pary z długim stażem

Sławnych par i małżeństw, które są ze sobą od wielu lat nie brakuje też w Hollywood. Na szczególną uwagę zasługuje na pewno związek Denzela Washingtona i jego ukochanej, Pauletty Washington. Tych dwoje jest już ze sobą od 1977 roku! Co ciekawe, aktor oświadczał się swojej wybrance aż trzykrotnie, zanim zgodziła się ona zastać jego żoną w 1983 roku.

Stereotypom o nietrwałych związkach wśród popularnych osób zaprzeczają także pary jednopłciowe. Elton John i jego mąż, David Furnish, są razem już od 1993 roku i wychowują razem dwoje dzieci. Z kolei Robert Biedroń i Krzysztof Śmiszek tworzą szczęśliwą parę już od 18 lat.

Zobacz pary z najdłuższym stażem w polskim i zagranicznym show-biznesie w naszej walentynkowej GALERII.

ZOBACZ TEŻ: Enrique Iglesias i Anna Kournikova pokazali zdjęcia z porodówki