Za nami 24. gala rozdania Paszportów Polityki. Wydarzenie zorganizowano w  Teatrze Wielkim Operze Narodowej. Do tej pory co roku transmitowała je Telewizja Polska. Tym razem TVP nie zgodziło się na transmisje i galę na żywo pokazywał na swojej antenie TVN. Stąd też na wydarzeniu nie zabrakło twarzy tej popularnej stacji. Kto się pojawił na czerwonym dywanie? I kto wyglądał najlepiej?

HOT NEWS: PASZPORTY POLITYKI 2016 Nagrody zostały rozdane już po raz 24!

Na słynnych schodach Teatru Wielkiego Opery Narodowej fotoreporterom pozowali m.in. prowadząca galę Grażyna Torbicka, prezydent Warszawy - Hanna Gronkiewicz-Waltz, Kinga Rusin i Marek Kujawa, Magda Mołek, Anna Kalczyńska, Adam Nergal Darski, Marcin Meller oraz dwie piękne twarze polskiego show biznesu: dziennikarka filmowa Anna Wendzikowska oraz stylistka i kostiumograf wielkich telewizyjnych show – Malwina Wędzikowska.

POLECAMY: KAYAH pojawiła się na rozdaniu Paszportów Polityki 2016. Zobaczcie TE NOGI!

Na czerwonym dywanie nie mogło też zabraknąć twarzy „Dzień Dobry TVN” – Anny Kaczyńskiej, która postawiła na ponadczasową czerń. Gwiazdą muzyczną wieczoru była Kayah, która pokazała na scenie swoje zgrabne i pięknie opalone nogi. 

Która gwiazda zaprezentowała się tym razem najlepiej?

Oglądaliście wczoraj galę Paszportów Polityki 2016 na TVN?