Dyrektor programowa Polsatu, Nina Terentiew, przyznała w tym tygodniu w rozmowie z portalem Wirtualnemedia.pl, że „Taniec z Gwiazdami” faktycznie ma zniknąć na jeden sezon z anteny stacji. Format ma wrócić do Polsatu na wiosnę 2019 roku. Na jesieni kanał planuje zaś pokazać nowe tanecznego show, w którym mają wziąć udział gwiazdy znane z hitowego programu TVN - "You Can Dance"! O kim dokładnie mowa?

„Taniec z Gwiazdami” - co zastąpi popularne show Polsatu?

Polsat ma już pracować nad owym tanecznym show, które ma być realizowane na licencji znanego na całym świecie "World of Dance"! W amerykańskich edycjach tego programu w jury zasiada m.in. Jennifer Lopez. W Polsce wciąż nie ma gwiazdy takiego formatu. Kto w Polsacie miałby być zatem odpowiednikiem J. Lo?

ZOBACZ: CICCIOLINA komentuje siostry Godlewskie, Iwonę Węgrowską, Dodę i Anellę.Chwali czy krytykuje? [WIDEO]

Polsat nie ujawnił jeszcze, kiedy rozpoczyna prace nad nowym tanecznym show. W mediach zaczęły się jednak już pojawiać informacje na temat tego, kto miałby go poprowadzić i zasiąść w jego jury. Jak ujawnia magazyn Party, program najprawdopodobniej poprowadzi Patricia Kazadi, która zasłynęła jako prowadząca "You Can Dance" w TVN. Jak się jednak okazuje, nie tylko ta gwiazda planuje „taneczny transfer” z TVN do Polsatu.

W nowym programie Polsatu udział miałaby wziąć również jedna z najsłynniejszych uczestniczek "You Can dance" - Ida Nowakowska. Czy młoda i piękna tancerka zostanie zaangażowana do projektu  jako jurorka show? Czekamy na oficjalne potwierdzenie ze strony stacji ;-)