Temat związku Barona i Julii Wieniawy nie schodzi od kilku tygodni z pierwszych stron magazynów i portali plotkarskich. Zadziwia nie tylko fakt, że muzyk jest starszy od wokalistki o 15 lat, ale również to, że może pochwalić się dosyć burzliwym życiem miłosnym. W przeszłości romansował z innymi gwiazdami show-biznesu, a nawet był dwukrotnie zaręczony. Jedną z jego partnerek miała być Patricia Kazadi. Kazadi i Baron zostali w 2015 roku przyłapani razem w Los Angeles. Oficjalnie wokalistka świętowała w Mieście Aniołów swoje urodziny w gronie najbliższych znajomych, ale media i tak dopisywały do tego swoje miłosne historie. Wczoraj temat romansu Patricii Kazadi i Barona powrócił, kiedy to Fakt napisał, że gwiazda jest zazdrosna o związek muzyka i Julii Wieniawy. Według autora materiału, Patricia zaczęła pracować z Aleksandrem nad jej nową płytą, a w międzyczasie miała marzyć o tym, aby to z nią zaczął się spotykać. Kazadi stanowczo zaprzeczyła plotkom i zapowiedziała walkę w sądzie z tabloidem. 

Patricia Kazadi zazdrosna o Barona?

Patricia Kazadi zapewniła, że informacje, które podaje tabloid są nieprawdziwe:

"To największy bełkot, jaki przeczytałam przez 15 lat swojej kariery. […] Bardzo mnie interesuje skąd biorą się takie bzdury […], z Baronem znamy się 15 lat i jesteśmy przyjaciółmi, nie pracujemy nad żadna płytą. Jestem jedną z osób, które wspierały nową relację Julki i Barona. To jest brak szacunku do mnie i do mojej poprzedniej relacji. [...] Są już pewne granice przyzwoitości. To jest absurd, nie zgadzam się, nie będę w ciszy siedzieć i promować swoim nazwiskiem innych ludzi."

Julia Wieniawa i Baron również skomentowali doniesienia na swoim Instastory:

"Chcielibyśmy się odnieść do artykułu na temat Patricii Kazadi, który jest naprawdę krzywdzący i chyba napisany po to, aby nas poróżnić. To się na pewno nie uda, ponieważ i prywatnie i zawodowo bardzo się szanujemy. Jesteśmy zdumieni fantazją autora, który napisał ten artykuł i mam nadzieję, że inna prasa nie przedrukuje tego dalej. (…) Nie wierzcie w takie głupoty i farmazony, słuchajcie głosu serca i rozsądku, a wszystkim będzie milej i przyjemniej."

Patricia Kazadi opublikowała również screen artykułu, w którym wyśmiewa "czyhanie na Barona". Zobaczycie go w naszej galerii --->