Patricia Kazadi urodziła się 17 marca 1988 roku w Warszawie. Od dziecka marzyła o tym, aby zostać piosenkarką. W tym celu uczęszczała na zajęcia do Szkoły Muzycznej I-go stopnia im. Fryderyka Chopina w Warszawie, a także do Autorskiej Szkoły Muzyki Rozrywkowej i Jazzu II-stopnia na wydziale instrumentalnym. W wolnych chwilach Patricia ćwiczyła także taniec, co zaowocowało licznymi osiągnięciami w konkursach tanecznych w Polsce oraz w Europie. Śpiewa, tańczy, gra - nie dość, że jest piękna, to jeszcze utalentowana i bardzo pracowita. A więc - skazana na sukces! Dziś Patricia Kazadi obchodzi 29 urodziny. W naszej GALERII premierowo sesja okładkowa z najnowszej "Gali". Jak podobają Wam się zdjęcia w stylistyce filmu "Bodo"?

Przypomnijmy, że Patricia Kazadi już jako siedemnastolatka została prezenterką TVN Lingua. Jednak prawdziwą popularność zapewniła jej rola Ani Chełmickiej w serialu "Egzamin z Życia".  Dzięki temu została zauważona przez producentów programu "Jak Oni Śpiewają", stając się uczestniczką drugiej edycji popularnego formatu.

Dwa lata później Kazadi wystąpiła w kolejnym talent-show. Tym razem wybór padł na "Taniec z Gwiazdami", w którym celebrytka wraz z Łukaszem Czarneckim zajęła wysokie 4. miejsce, przegrywając między innymi z Edytą Górniak! Od 2011 roku Patricia Kazadi prowadziła "You Can Dance - Po Prostu Tańcz". 

Nasza gwiazda okładkowa realizuje się także jako piosenkarka. Na swoim koncie ma już debiutancką płytę "Trip", na której znalazł się przebój "Wanna Feel You Now", nagrany wspólnie z Mattem Pokorą. 13 czerwca 2015 roku zaprezentowała utwór "Na zawsze”, z którym Patricoa wzięła udział w konkursie „SuperPremiery”. Ostatnio Kazadi można było oglądać w filmie i serialu :Bodo", opowiadającym o barwnym życiu polskiego artysty Eugeniusza Bodo.

ZOBACZ SESJĘ PATRICII KAZADI W GALI>>

Redakcje "Gali" i Gala.pl składają Patrici Kazadi najserdeczniejsze życzenia urodzinowe!