Dla Patrici Kazadi nie ma rzeczy niemożliwych. Śpiewa, tańczy, świetnie sprawdza się w roli prowadzącej show, a dziś została także modelką. Gwiazda została nową twarzą marki Avon Mark. Kazadi  została jednak nie tylko twarzą marki, ale i jej ambasadorką.  Patricia już jako nastolatka, jak wiele Polek była konsultantką AVON, dziś natomiast zachwyca w nowej kampanii marki.

„Kto powiedział, że nie możesz?” to pytanie, zadawane sobie codziennie, dodaje siły i motywacji do działania. Jest również hasłem najnowszej kampanii AVON przedstawiającej nową linię kosmetyków kolorowych – Mark. Nową ambasadorką marki i jednocześnie twarzą kampanii została niesamowita, energiczna i kreatywna osobowość telewizyjna, Patricia Kazadi.

Kobieta AVON Mark tworzy oryginalny look i eksperymentuje, świetnie się przy tym bawiąc. I taka właśnie jest Patricia. Styl bycia, sposób wyrażania siebie i zamiłowanie do makijażu to elementy, które sprawiły, że wizerunek Patricii Kazadi stał się idealnym dopełnieniem nowej linii.

Gwiazda w ramach współpracy z AVON wystąpiła w unikalnej sesji zdjęciowej, której kulisy możecie zobaczyć w naszej galerii.