W ten weekend odbyła się długo wyczekiwana a premiera filmu „Bodo”, który powstał na kanwie serialu pod takim samym tytułem, pokazywanego ponad rok temu w TVP. Teraz fabułę tej opowieści znacznie skrócono, zamknięto w formie filmu fabularnego i wprowadzono do kin. Promocja takiego produktu nie obyłaby się bez odpowiednio głośnej premiery. Tę zorganizowano w piątek w warszawskim kinie Iluzjon. Kto na tym wydarzeniu zrobił największe wrażenie? Wystraszy spojrzeć na zdjęcia z czerwonego dywanu!

ZOBACZ: PATRICIA KAZADI Gwiazdą filmu kostiumowego „Bodo”. Obraz już w kinach!

Największa uwagę zaproszonych gości i fotoreporterów przyciągała Patricia Kazadi, która wybrała na ten wieczór dla siebie dość nietypową stylizację. Jaką?

Aktorka i wokalistka pojawiła się na wydarzeniu w długiej do ziemi, chabrowej sukni, ozdobionej kilkoma warstwami tiulu. Suknia miała też tren wykonany z kilkunastu warstw tego materiału. Największą uwagę w tej kreacji przyciągnął jednak dekolt, który wykonano z siateczki w cielistym kolorze i dwóch paneli na piersi. Ponownie w kolorze chabrowym.

Wokalistka i aktorka uwielbia zaskakiwać i bez chwili zastanowienia postanowiła zrobić to po raz kolejny!

Chabrowa sukienka pochodzi od polskiej marki Mario Menezi a dla Patricii zaprojektowała ją jej przyjaciółka i stylistka – Malwina Wędzikowska, która jest również autorką stylizacji, w których gwiazda pojawi się w specjalnej sesji zdjęciowej w jutrzejszym wydaniu magazynu Gala.

Jak dla nas Patrcia spokojnie mogłaby wyjść w tej stylizacji na parkiet "Tańca z Gwiazdami". W takim outficie wpasowałaby się w konwencję programu iedlanie! A może gwiazda fatycznie już wkrótce gościnnie w nim wystąpi?

Zanim jednak to, zobaczcie, jak sprawdziła się w filmie „Bodo”, w którym zgrała ponętną i kuszącą egzotyczną tancerkę Reri. Ten film już od piątku w kinach.

Wydanie magazynu Gala z Patricią Kazadi na okładce znajdziecie za to już jutro w kioskach na terenie całej Polski. Poza naszą specjalną sesją zdjęciową, w środku magazynu czeka na Was jeszcze wiele innych atrakcji!

Jakich? Sprawdźcie sami!