Fani Patrycji Markowskiej nie mogli już doczekać się startu nowej edycji "Ameryka Express". Wokalistka od pierwszego odcinka, w którym została rozdzielona ze swoją przyjaciółką, dostarcza widzom emocji i wydaje się być niegasnącym wulkanem pozytywnej energii. Dlaczego w podróż po Ameryce Południowej zabrała uczestniczkę "Voice of Poland"?

Patrycja Markowska o swojej partnerce z "Ameryka Express"

 

W rozmowie z Sandrą Hajduk Patrycja zdradziła, dlaczego wybór padł właśnie na Żanetę Luberę:

Ta przygoda zostanie mi pod skórą do końca życia. Żaneta była u mnie w programie "Voice of Poland". Wiedziałam, że ona jest mega dowcipna, jajeczna, silna psychicznie i fizycznie. To był najlepszy wybór. Bardzo się uzupełniałyśmy. Przeżyłyśmy jedną z najlepszych przygód w życiu - mówi Patrycja.

Zobacz nasze wideo poniżej, by obejrzeć całą rozmowę z Patrycją Markowską.

 

Kim jest Żaneta Lubera?

Żaneta pochodzi z Krakowa, urodziła się w 1986 roku. Na co dzień jest mamą 12-letniej córki. Jej znajomość z Patrycją Markowską zaczęła się w 2013 roku od udziału w programie "Voice of Poland", gdzie młoda wokalistka trafiła do drużyny Patrycji. Pierwsza płyta Żanety ukazała się w 2014 roku. W 2016 roku Żaneta pojawiła się z kolei w innym popularnym muzycznym show - "Must Be The Music". Jej dobra relacja z Patrycją trwa już 7 lat - panie na co dzień przyjaźnią się - nic dziwnego, że córka Grzegorza Markowskiego zdecydowała się zabrać w tak wymagającą podróż właśnie Żanetę.

Patko - kocham Cię, że zwariowałaś i wzięłaś do pary właśnie mnie. Nigdy Ci tego nie zapomnę - napisała Lubera na Instagramie.