Prawdziwa gratka dla fanów Patrycji Markowskiej. Popularna piosenkarka po raz pierwszy w karierze upubliczniła w sieci na raz tak wiele prywatnych zdjęć. Jak wyglądała w dzieciństwie, okresie dojrzewania i wczesnej młodości? Odpowiedź na to pytanie znajdziesz już teraz w teledysku do premierowego utworu "Niepoprawna".

Stare zdjęcia Patrycji Markowskiej w klipie "Niepoprawna"

Zastanawiasz się, dlaczego Patrycja Markowska akurat teraz zdecydowała się na taki nietypowy teledysk? W związku z epidemią koronawirusa  i obostrzeniami z nim związanymi uczestniczka "Ameryka Express 2020" nie mogła nakręcić standardowego wideo. Nie ma jednak tego złego, co by na dobre nie wyszło. Stosująca się do zaleceń akcji #zostanwdomu artystka stworzyła klip, wykorzystując do tego kilkaset zdjęć z różnych okresów życia. Nie brakuje tam prawdziwych perełek, takich jak archiwalne zdjęcia ze sławnym ojcem Patrycji, Grzegorzem Markowskim. Zobacz:

To jednak nie wszystko. Przy okazji premiery piosenki Markowska zainicjowała również zbiórkę pieniędzy, aby wesprzeć walkę z koronawirusem. Na profilu artystki (https://sklep.musicart.pl/product-category/patrycja-markowska/dostępny jest utwór w formie MP3, który można pobrać wpłacając dowolną kwotę od minimum 1 zł.

Zebrana kwota zostanie przekazana na Fundację Jurka Owsiaka celem zakupu respiratorów do polskich szpitali. Zbiórka potrwa do 21 kwietnia.

ZOBACZ TEŻ: Patrycja Markowska o wyborze partnerki do "Ameryka Express". Kim jest Żaneta Lubera?