Patrycja Markowska była już kiedyś trenerką show. Po występie w drugiej edycji programu Patrycja jednak sama z niego zrezygnowała, bo wydała wówczas nową płytę i chciała grać koncerty w całej Polsce. Wokalistka nie kryła wówczas, że zdecydowała się na takie rozwiązania, choć jurorowanie w talent-show to dla każdego artysty łatwy zarobek. Co wtedy mówiła na ten temat?

„Łatwiej jest siedzieć w programie, niż robić płyty. Bycie w show to w zasadzie łatwa kasa, popularność, pani w kiosku poznaje. Żyć, nie umierać!” - komentowała wtedy Patrycja Markowska.

Jak się jednak okazuje, takie postrzeganie pracy przy talent-show najwyraźniej nie przeszkadza gwieździe w rozważaniu kolejnych propozycji od producentów programów tego typu. Patrycja Markowska podobno już zdecydowała nawet, że jesienią wróci do show TVP 2. Ma chwilę obecną nie wiadomo jednak jeszcze, obok kogo zasiądzie Markowska i kogo ewentualnie miała by zastąpić? W programie na pewno zostanie Michał Szpak. Czy to znaczy, że z show będą musieli się pożegnać Maria Sadowska oraz Baron i Tomson, zasiadający na jednym fotelu jurorskim? O tym przekonamy się zapewne już na początku wakacji. To wtedy właśnie ruszą pierwsze castingi do programu.