Patrycja Markowska jako nowa jurorka show „The Voice of Poland” deklaruje, że będzie wyczulona w programie na mocne, ciekawe brzmienia, niecodzienne podejście do muzyki, pewność siebie i odrobinę szaleństwa. Podobne głosy interesują także Piotra Cugowskiego, który najczęściej rywalizuje z Patrycją o uczestników, którzy „czują” rock&roll’a. Według informacji, które docierają do nas z planu, Patrycja Markowska zaciekle walczy o młodych artystów, którzy - oprócz znakomitego głosu - dysponują również umiejętnością gry na instrumentach. Jak twierdzi – umiejętność jednoczesnego grania i śpiewania jest dla niej dodatkowym atutem. Trenerzy, o tym czy uczestnik wykonuje utwór z zespołem, czy akompaniuje sobie sam dowiadują się, dopiero wtedy, kiedy podejmą decyzję i odwrócą swój fotel.

Patrycja Markowska - jakim będzie jurorem „The Voice of Poland”?

Według doniesień z planu „The Voice of Poland” Patrycja Markowska nie boi się ryzyka. Możemy być pewni, że w jej zespole na pewno zapanuje różnorodność, również ta stylistyczna! Nikogo nie powinno dziwić, że Patrycja na trenerskim fotelu jest wulkanem energii. W końcu nie zasiada w nim po raz pierwszy. Patrycja Markowska była już jurorką show w 9. edycji. Myślicie, że tym razem sprawdzi się równie dobrze jak wtedy? Trzymamy za to mocno kciuki! Zobaczcie, co sama mówi o swojej roli w nowej edycji „The Voice of Poland”?

Emisja pierwszego odcinka 9. edycji „The Voice of Poland”  już 1 września o godz. 20.05 na antenie TVP2. Będziecie oglądać?