Patrycja Pająk wzięła ślub! Zapomniana już nieco celebrytka przypomniała o sobie mediom publikując na Facebooku zdjęcia z ceremonii w urzędzie stanu cywilnego. Na zdjęciach widać nie tylko jej ukochanego, ale także urodzonego przed dwoma laty synka Leona. Kim jest mąż Patrycji Pająk? Wybranek serca modelki to Norbert Zieliński, ojciec chłopca. Co Patrycja Pająk pisze o najpiękniejszym dniu w swoim życiu?

- Dziękujemy Kochani Świadkowie, że byliście z Nami. Piękny dzień, deszcz na szczęście od Matki Ziemi, piękne życzenia, cudowne kwiaty, prezenty i wspaniała data, która zwiastować może tylko magię i szczęście - napisała Patrycja Pająk.

ZOBACZ: KYLIE JENNER reaguje na bójkę Blac Chyny. Odbiorą jej dzieci?

Kim jest Patrycja Pająk?

Patrycja Pająk nazywana jest w mediach posiadaczką najsłynniejszego biustu w Polsce. O co chodzi? Gwiazda została kilka lat temu głośną bohaterką serwisów plotkarskich za sprawą skandalicznego konfliktu ze swoim byłym partnerem. Przypomnijmy, że modelka związana była z policjantem z drogówki, który po rozstaniu zażądał od niej zwrotu implantów piersi, które jej wcześniej zafundował. Wszystko wskazuje jednak na to, że Patrycja Pająk największe życiowe dramaty ma już dawno za sobą. Modelka spełnia się w roli mamy oraz - od niedawna - żony i wygląda na bardzo szczęśliwą. Gratulacje!

Zdjęcia ze ślubu Patrycji Pająk możecie obejrzeć w naszej GALERII >>>