Patrycja Sobolewska była faworytką 9. sezonu "Top Model" już od pierwszego odcinka. Jurorzy z Joanną Krupą na czele byli wprost zachwyceni zgrabną i długowłosą blondynką. Nie mogli jednak zrozumieć, dlaczego dziewczynie o takiej nieprzeciętnej urodzie tak bardzo brakuje pewności siebie.

Ty nigdy w siebie nie wierzysz. To jest największa twoja zbrodnia. Bardzo, bardzo, bardzo ci gratuluję. Będziesz z tym walczyła - powiedział Michał Piróg, informując Patrycję o tym, że przeszła do kolejnego etapu programu.

ZOBACZ TEŻ: Joanna Krupa odważnie o Patrycji Sobolewskiej: "Karolina Pisarek ma konkurencję"

Patrycja Sobolewska - wiek, wzrost, wymiary

Patrycja Sobolewska ma 23 lata. Nie jest zbyt wysoka - mierzy 171 cm. Taki wzrost oraz brak kontraktu z agencją nie przeszkodził jej jednak osiągnąć pierwszych sukcesów w świecie modelingu. Finalistka "Top Model" ma za sobą udział w pokazie Evy Longorii. Pozowała też na sesjach zdjęciowych i była uczestniczką w wyborach Miss Wielkopolski oraz Miss Earth. Jej wymiary to aktualnie 79 / 62 / 90 cm. 

Patrycja Sobolewska - rodzice, chłopak

Patrycja nie ukrywa, że pochodzi z rozbitej rodziny. Co jest dość rzadko spotykane, po rozstaniu rodziców zamieszkała z ojcem. Razem prowadzą ośrodek agroturystyczny we wsi Gąsawa (woj. kujawsko-pomorskie).

Mama w zasadzie z nami nie mieszka - zdradziła w rozmowie z Joanną Krupą, która wypytywała ją na castingu do "Top Model" o jej sytuację rodzinną..

W trakcie pobytu w tzw. Domu Modelek i Modeli Patrycja mocno zbliżyła się do innego uczestnika show, Dominica D'Angeliki. Na razie jednak nie ujawnili, czy ich relacja to coś więcej niż przyjaźń.

Patrycja Sobolewska - wykształcenie

Finalistka tegorocznej edycji "Top Model" marzy o karierze w świecie mody, ale równie ważne jest dla niej zdobycie gruntownego wykształcenia. Skończyła protetykę, a obecnie studiuje zarządzanie

Zobacz najlepsze zdjęcia Patrycji Sobolewskiej z programu "Top Model" (i nie tylko) w naszej GALERII.

CZYTAJ TEŻ: Dominic D'Angelica - kim jest zdyskwalifikowany finalista "Top Model 9"?