Uczestniczka programu "Gogglebox. Przed telewizorem", Patrycja Szreder po raz pierwszy została mamą. Na świecie pojawił się synek fotomodelki. Chłopiec, który otrzymał imię Aleksander, urodził się w piątek, 10 lipca o godz. 8:46. Wesołą nowinę gwiazda TTV przekazała za pośrednictwem mediów społecznościowych. 30-latka na swoim oficjalnym profilu na Instagramie opublikowała pierwsze zdjęcie z noworodkiem. 

- Jesteśmy już razem. To nasz najszczęśliwszy dzień w życiu. Mam na imię Aleksander, urodziłem się 10.07.2020, godzina 8.16, ważę 3,290 kg, 54cm - czytamy w poście świeżo upieczonej mamy. 

Kim jest Patrycja Szreder?

Patrycja Szreder to jedna z uczestniczek reality show "Gogglebox. Przed telewizorem", w którym wraz ze swoją przyjaciółką Martą Karpińską komentują wybrane programy telewizyjne. 30-latka na co dzień mieszka w Warszawie i pracuje jako fotomodelka. We wrześniu 2018 roku stanęła na ślubnym kobiercu. 

Zdjęcie małego Aleksandra i jego mamy znajdziecie w naszej GALERII >>

ZOBACZ TAKŻE: Jacek Szawioła z "Gogglebox. Przed telewizorem" został brutalnie pobity. "Tak wygląda wolność w naszym kraju"