Irena Kamińska-Radomska to jedna z dwóch mentorek w show TVN Projekt Lady. Razem z Tatianą Mindewicz-Puacz doradzały kandydatkom do tytułu Lady, uczyły je dobrych manier. Gospodynią programu była Małgorzata Rozenek. Tuż przed końcem wakacji pierwsza edycja show Projekt Lady dobiegła końca. Zwyciężczynią programu została Patrycja Wieja. Zdaniem prowadzącej i mentorek Patrycja zrobiła największe postępy i jest dziś prawdziwą damą.

Jak się okazało, Irena Kamińska-Radomska i Patrycja Wieja gościły na ślubie Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana. Na swoimi filmiku z ceremonii zaślubin uchwycił je projektant Łukasz Jemioł, kolega Rozenek i Majdana z show Azja Express:

Wieja i Kamińska-Radomska przyglądały się razem z innymi gośćmi, jak Małgorzata i Majdan mówią "tak" i zostają mężem i żoną. Potem obie panie gościły także na weselu. Razem z nimi na weselu bawili się również dyrektor programowy TVN - Edward Miszczak, a także Hanna Lis, Leszek Stanek i nowa para w polskim show-biznesie - Rinke Rooyens i Kasia Wołejnio.

ZOBACZ TAKŻE: Suknia ślubna Małgorzaty Rozenek od Ewy Minge była fantastyczna! [ZDJĘCIA]

ORAZ: Goście na ślubie Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana. Kto się pojawił?